problima me pm ??

  • Thread starter alex2
  • Ημερομηνία δημιουργίας

alex2

First-Class-Member
Εγγραφή
21/04/2005
Μηνύματα
656
Likes
0
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
SWR
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDDV
mporei na einai idea mou: yparhei problima me ta pm ??

kapos eho tin entiposi oti ego kai o makedonas "den epikinonoume"
 
Περισσότερες πληροφορίες θέλω. Το μήνυμα που γράφεις μεταφέρετε στα "Εξερχόμενα"; Γιατί έχεις αυτή την εντύπωση. Μπορεί και o makedonas να μην θέλει να σου απαντήσει ;)

Μόλις το δοκίμασα σε μένα και λειτουργεί χωρίς πρόβλημα.
 
Εγω θα ελεγα οτι επικοινωνουμε.. Απλα ισως ειχαμε λιγο συννενοηση μπουζουκι... ;)
 
Akis":3e3hw7ko said:
Το μήνυμα που γράφεις μεταφέρετε στα "Εξερχόμενα";

Στα απεσταλμένα πότε πηγαίνει? Αν δεν παει απεσταλμένα δεν έχει πάρει το ΠΜ?
 
Εδώ και μερικές μέρες έχω στείλει κάποια πμ, όμως συνεχίζουν να βρίσκονται στα εξερχόμενα, παρόλο που ο παραλήπτης έχει εμφανιστεί αρκετές φορές online.
Υπάρχει κάποιο πρόβλημα?
Το έχει πάρει και απλά δεν φαίνεται ως απεσταλμένο?
 
Ωχ κατι αναλογο συμβαινει και με τα δικα μου,εστειλα στον ΜΑΚΕΔΩΝΑ και σε εσενα Ακη και τα ωλεπω ακομα στα εξερχωμενα ,τι γινετε ?
:shock:
 
Δεν υπάρχει πρόβλημα παιδιά. Τα ΠΜ αποστέλλονται κανονικά. Το ότι κάποιος ήρθε online δεν σημαίνει και ταυτόχρονα ότι έχει δει τα ΠΜ του. Μόνο αν κάνει κλικ στο ΠΜ και το ανοίξει το ΠΜ πάει στο φάκελο "απεσταλμένα". Αν δεν πάει στα απεσταλμένα σημαίνει ότι ο παραλήπτης δεν έχει διαβάσει το ΠΜ.

@gioannis
Ξέρω πιο ΠΜ λες. Όντως δεν το έχω διαβάσει, αλλά το έχω δει από το ενημερωτικό eMail και ψάχνω λύση. ;)
 
Όταν στο προφιλ σου έχεις τσεκάρει να ειδοποιείσαι με e-mail όταν έχεις προσωπικό μύνημα, μπορεί να το διαβάζεις στο outlook και μετά να ξεχνάς να μπεις στα "Προσωπικά μυνήματα" για να το ανοίξεις και να το διαγράψεις. Αυτό γίνεται απο αρκετά μελη, γι' αυτό ενω ξέρεις ότι έχουν διαβάσει τα πμ σου, αυτά φαίνονται ακόμα στα εξερχόμενα. Ουσιαστικά, δεν τα έχουν διαβάσει μέσω των "Προσ. μυνημάτων".
 
Top