Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

130 ευρω για Βαρκελωνη με Alitalia ειναι τελικη τιμη,φοροι, επιναυλος καυσιμων και χρεωση της ηλεκτρονικης κρατησης η' ειναι extra to payment fee;
zeppelin":ahwcuu02 said:
κώστα, τρελή προσφορά όντως! Βαρκελώνη πάνε έλα 130ε
 
130e είναι όπως λέει και η alitalia η ΤΕΛΙΚΗ τιμή (αυτό που χρεώθηκα). η Alitalia δεν είναι ryanaiar να φαντάζεται έξτρα χρεώσεις
 
Επίσης η Alitalia είναι Alitalia...προσφέρει τσάμπα αδρεναλίνη και περιπέτεια στους επιβάτες της. Θα φύγει το αεροπλάνο; δε θα φύγει;
 
πλέον έχει συγχωνευτεί με την airone. έχω πετάξει με volareweb και airone. όλα οκ ήταν
 
Hunting a Shadow":29obzkkf said:
Επίσης η Alitalia είναι Alitalia...προσφέρει τσάμπα αδρεναλίνη και περιπέτεια στους επιβάτες της. Θα φύγει το αεροπλάνο; δε θα φύγει;
Κι αν φύγει, θα έρθουν μαζί οι αποσκευές;
Νομίζω πως το "φεύγω στην ώρα μου, φτάνω στην ώρα μου και έρχονται όλες οι αποσκευές μαζί" δίνει πολύ μεγάλη απόδοση!!!
Είναι αυτό που λέμε: "Τζόκερ... Κι αν σου κάτσει;"

Υ.Γ.: Εγώ πάντως το τόλμησα (και μάλιστα με πτήση ανταπόκρισης)... :rolleyes:
 
"Προσφέρει τσάμπα αδρεναλίνη και περιπέτεια στους επιβάτες της".......Δυνατοί παίχτες...
Ιανουάριος 2008, ATH-FCO-BCN ,Βαλίτσα στο El Prat πουθενά με μπινελίκια και σταυρίδια...
Νοέμβριος 2008, Linate-FCO-ATH , Άκυρο λόγω απεργίας των πιλότων ,λίστα αναμονής στην Ολυμπιακή
μήπως και φιλοτιμηθούν και μας πάρουν ...Όπως και έγινε..
Σήμερα..??? Αυτή η CAI πληρώνει..?? ή θα βαρέσει κανά φαλιμέντο...??
Πέρα απο την πλάκα,πιστεύω ότι πλέον η Alitalia-Cai μπήκε σε σωστό δρόμο...
Εάν δεν πάει και μία βαλίτσα σιγά την ζημιά...Ναί φίλε Φώτη,ναί.. Παίζουμε τζόκερ οικονομικό και εάν κάτσει... :wall:
 
HAPPY EASTER SALE!
This Easter SkyEurope brings you sensational fares to 33 cities in 16 European countries.

Book your flights now from €23 one-way all inclusive*.

Booking period
Tuesday, Apr 07 - Sunday, Apr 12, 2009

Travel period
April 21 - October 24, 2009
http://www.skyeurope.com/en/special-offers/
 
Top