Προσφορές εταιρειών για φθηνά ταξίδια!

Τι προσφορά είναι αυτή;;;; Εκπτωτική;
 
Aegean, για αγορά με visa, πτήσεις ως τον Νοέμβριο και αγορά έως 13 Μαρτίου VISAFEB24NA Καλημέρα και καλή Κυριακή από το δροσερό και βροχερό Koblenz

You can save 20% on both economy and business class fares if you use promotional code VISAFEB24NA and book by March 12.

valid for all Aegean and Olympic Air flights between May 1 – November 30, 2024.

 
Καλημέρα, GOEARLY30 για δοκιμάστε σε πτήσεις από 01 Ιουνίου έως 31 Οκτωβρίου και μόνο στην σελίδα της Αιγαίου.
 
Καλησπέρα σας κύριοι και κυρίες σας παρακαλώ λυστε μου μια απορία πώς ανακαλύπτουμε ότι υπάρχουν προσφορές ενώ στην σελίδα τούς δεν φαίνεται κάτι ή δε υπάρχει διαφήμιση, σάς ευχαριστώ πολύ όλους
 
Last edited by a moderator:

Όποιος γυρίζει... μυρίζει ! από διάφορες πηγές !

 
Last edited by a moderator:
ο κωδικος αυτος που αναφερθηκε δεν ειναι δημοσια προσφορά αλλα προσωποποιημενη προσφορά (σε συγκεκριμένους λογαριασμούς e-mail). Συνεπώς δεν υπάρχει κάτι στο site τους. Προσωπικά αν και είμαι Gold δεν μου ήρθε ενώ σε γνωστό μου (που δεν είναι Gold) ήρθε και το χρησιμοποίησε επιτυχώς
 
Last edited by a moderator:
Άρα δεν δημοσιοποιούμε προσωποποιημένες προσφορές που έρχονται σε προσωπικά mails γιατί δεν ισχύουν σε όσους δεν τα έχουν λάβει
 
Καλησπέρα. Ψάχνω εδώ και μερες με Α3 εισιτήρια για συγκεκριμένη περίοδο Μαρτίου Απριλίου και δε βλέπω καμιά διαφορά με προσφορές και ή μη, όπως και σε σύγκριση με το 2023 βλέπω μια τεράστια αύξηση τιμών. Πχ DUS-SKG 350-500€ για light ναύλο. Περιμένω τις επόμενες προσφορές μπας και...

Φανταστείτε οτι τρέχει για μερικές ώρες ακόμη μια προσφορά από 1/4/2024 που λέει ως 40%...
 
Η προσφορά έως 40% αφορά 12 πόλεις στα Βαλκάνια.
O κωδικός της visa (1/5 έως 30/11) μια χαρά δούλεψε. Έκλεισα και μέσα στις γιορτες του Πάσχα, καθώς και business στην Λισαβώνα με 350 ευρώ περίπου πηγαινελα.
 
Έχει καταφέρει κανείς να βρει πτήσεις με τις προσφορές της saudia απ το site τους? Οτι ημερομηνίες και να βάζω
μου λέει ότι δεν υπάρχουν πτήσεις
 
Top