Προσλήψεις Ιπτάμενων Συνοδών

Re: Νέο εκπαιδευτικό τμήμα αεροσυνοδών-Ηράκλειο

konstadina":3f4e65d9 said:
εκπαίδευσης ιπτάμενων αεροσυνοδών..

Just tragic....
 
ο όρος ΄ιπτάμενες αεροσυνοδοί΄ δεν υφίσταται. ιπτάμενη συνοδός - ιπτάμενος φροντιστής υπάρχει. και γενικά η λέξη αεροσυνοδός δεν υπάρχει πλέον.
όσο για την πρώτη μέρα,θα πείτε κάποια πράγματα για τον εαυτό σας και για το τι έχετε κάνει μέχρι τώρα. θα σας δοθεί το manual και θα σας ενημερώσουν για το τι θα κάνετε στην εκπαίδευση σας(ημέρες,ώρες,τεστ κλπ)
 
Καλημέρα σε όλους,
Μήπως γνωρίζει κάποιος εάν έχουν ειδοποίηση από A3 για εκπαίδευση του τμήματος Καλαμάτα?( θα έπρεπε να ξεκινήσει η εκπαίδευση από την 1 Απρίλιου)έγινε αυτό?
Ευχαριστώ!
 
Ελένη μ και εγω για Καλαμάτα περιμένω σαν τρελή αλλά δεν έχω ενημερωθεί. Με κάποιες άλλες κοπέλες που το συζήτησα ούτε αυτές έχουν ενημερωθεί για κάτι.... Το περίμενα πως και πως γτ το ήθελα παρα πολύ και έχω αρχίσει να στεναχοριεμαι.....

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Κορίτσια εσείς που επιλεχθήκατε (πολλά συγχαρητήρια κιόλας) μπορείτε να μου πείτε τι ηλικίες πάνω κάτω έχουν οι υπόλοιπες? Υπάρχουν κοπέλες πάνω από 25?
 
Καλησπέρα σε όλους και όλες, να ενημερώσω ότι σήμερα έλαβα ένα τηλεφώνημα από Aegean για να περάσω από συνέντευξη την Παρασκευή (αναφέρομαι στην Αθήνα).
Ξαφνιάστηκα αρκετά από τις δημοσιεύσεις είχα καταλάβει ότι όσους κάλεσαν,κάλεσαν...αυτά για τις κοπέλες από Αθήνα που περιμένουν.
Καλή συνέχεια και καλή επιτυχία σε όσες ειδοποιηθούν.
 
Καλησπέρα!!!
Με κάλεσαν κι εμένα σήμερα το πρωί, για να πάω την Παρασκευή 19/04 για συνέντευξη(στην Αθήνα). Η αλήθεια είναι ότι ξαφνιάστηκα καθώς πίστευα ότι είχε ήδη ολοκληρωθεί η διαδικασία συνεντεύξεων. Καλή επιτυχία σε όλες!!!!
 
Καλημέρα! Κ εμένα με κάλεσαν απο την Aegean πριν λίγη ωρα, αλλά δε θα πάω γιατί με πήραν απο την Emirates!! :) Υποθέτω για Αθήνα με κάλεσαν γιατί εδώ μένω αλλά είχα δηλώσει κ για άλλες πόλεις. Αρα μην αγχωνεστε!! Καλούν ακόμα ;)

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Παιδια εγω περασα σημερα απο συντενετυξη στην aegean ευκολα ηταν,αλλα δεν ξερω αν θα με παρουν γιατι ειχα αγχος και κολλησα.Θα ξερουμε λεει μεχρι τις 26 του μηνα
 
Θελεις να προσληφθεις στην Αegean??Τοτε πρεπει να διαθετεις τα εξης κριτηρια:
1 )Μ Ε Σ Ο Ν!!!!!
2) Μ Ε ΣΟ Ν ! !!
3) Μ Ε Σ Ο Ν !!!
 
Top