Προσλήψεις Ιπτάμενων Συνοδών

Ποσο χρονων είσαι κοριτσι ;; ελπιζω να σε καλεσουν παλι. Τελικα ποιες είναι οι ηλικιες κατά τις οποιες διαλεγουν το προσωπικο που θελουν ;
 
Και εγώ ελπίζω να με καλέσουν αυτή τη φορά για συνέντευξη!!! Δεν γνωρίζω αν υπάρχει κάποιο ηλικιακό όριο εκτός αν προτιμούν κοπέλες κάτω των 25 που δικαιούνται 3,07 ευρώ μικτά ανά ώρα εργασίας. Εγώ είμαι πάνω στο όριο!!!
 
Global jet Luxembourg Πληροφορίες?

Καλημέρα!

Έχει κάποιος πληροφορίες σχετικά με τη Global jet Luxembourg για VIP attendant? Μισθό, συνθήκες εργασίας, οφέλη?

Ανήκει στη Global jet Concept?

Σας ευχαριστώ πολύ για τις απαντήσεις σας εκ των προτέρων;)
 
Καλημέρα σε όλους! Είμαι νέα σε αυτό το φόρουμ και θα ήθελα να ρωτήσω εάν γνωρίζετε πιθανόν νέες προσλήψεις σε κάποια ελληνική αεροπορική εταιρεία...γνωρίζω οτι είναι τέλος σεζόν και είναι δύσκολα τα πράγματα και οτι μόνο η Εμιρατες κάνει προσλήψεις...έχετε ακούσει κάτι καινούριο;;
 
Η ryanair όντως κάνει προσλήψεις με βάση την Θεσσαλονίκη..εγώ σήμερα έκανα την ηλεκτρονική αίτηση..Υπάρχει κανένας άλλος που έκανε αίτηση;; μήπως γνωρίζεται πότε θα γίνουν οι πρώτες συνεντεύξεις; Κάτι ακόμη πολύ σημαντικό ..δεν έχω διαβατήριο και επειδή είναι πολύ ακριβό σκέφτηκα αν είναι να βγάλω εφόσον μου πουν οτι προσλαμβάνομαι.. λέτε να "χτυπήσει" άσχημα στη συνέντευξη οτι δεν εχω διαβατήριο; εάν δεν με πάρουν δεν υπάρχει και λόγος να βγάλω..μην πάνε τζάμπα τόσα λεφτά..:)
 
Εκανα και εγω αιτηση, και μου ηρθε mail οτι θα με ειδοποιησουν όταν θα κανουν assessment day στην Θεσσαλονικη. Τωρα απλως περιμενουμε!
 
Ναι και εμένα μου ήρθε απάντηση και περιμένουμε..ξέρεις μέχρι πότε γίνονται οι δηλώσεις για να ξέρουμε πότε θα κάνουν τις συνεντεύξεις;;
 
Ιδεα δεν εχω
 
ΣΟΚΑΡΙΣΤΙΚΟ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΜΑΘΑ!!! Μπήκα στο site της εταιρειας και ειδα οτι πληρωνουμε εμεις την εκπαιδευση...ειτε προκαταβολικα ειτε με τον μισθο μας...το συνολικο ποσο αγγιζει κοντα τις 3000 ευρω!!! θελουμε δηλαδη τουλαχιστον 4 μηνες για να ξεπληρωσουμε μονο...!!!
 
Top