Προσλήψεις Ιπτάμενων Συνοδών

Και σε μενα το ιδιο.τι κανατε;πηρατε τηλεφωνο να ρωτησετε αν εσταλη;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Καλησπέρα παιδιά το πρόβλημα που έχετε επειδή είχα και εγώ το ίδιο και τελικά το βρήκα, είναι εκεί που ρωτάει για τις γλώσσες στα 3 διπλανά κουτάκια πρέπει να βάλετε το επίπεδο και να το αποστείλετε, θα σας βγάλει αν είναι επιτυχής, ελπίζω να βοήθησα καλή επιτυχία σε όλους!
 
μηπως ξερει κανεις ποσα ατομα θα παρουν ?
 
Και ειναι για 7 μηνες αν γνωριζετε;

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Σου λεει αν εσταλη? εβαλα το επιπεδο γλωσσας αλλα παλι δεν μου εγραψε αν εσταλη!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
[/quote]

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Ιπταμένες Συνοδούς ζητά η Skyexpress αυτή ειναι η αγγελία : 4. Θέλετε να γίνετε ιπταμένη συνοδός; Πρέπει να έχετε τα παρακάτω κριτήρια:

Αριστη γνώση των αγγλικών
Να είστε άνω των 18 ετών
Να είστε υγιείς και με ύψος άνω του 1,60μ
Αναφέρετε το κωδικό SEHJS41CC στο θέμα του αρχικού email hr@skyexpress.gr

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Ευχαριστούμε για την ανάρτηση :)
 
Tin":ogswuudg said:
Σου λεει αν εσταλη? εβαλα το επιπεδο γλωσσας αλλα παλι δεν μου εγραψε αν εσταλη!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
[/quote]
δες προσεκτικα μηπως δεν εχεις γραψει κατι.. πρεπει να τα συμπληρωσεις ολα ακομη και εκει που λεει στρατιωτικες υποχρεωσεις πατα μη υποχρεος, εγω αυτο εκανα και τελικα εσταλη και μετα σου στελνουν ενα e maill επιβαιβεωσης οτι εχουν αποθηκευσει το βιογραφικο σου. αν παλι δεν γινει κατι παρε τηλ στην εταιρια
 
Σε ευχαριστω παρα πολυ για την βοηθεια σου.τωρα εσταλη.δεν ειχα συμπληρωσει εκει που λεει στρατιωτικες υποχρεωσεις.καλη επιτυχια σου ευχομαι.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
ευχαριστω πολυ! καλη επιτυχια και σε σενα!!
 
Top