Προσλήψεις στην Hellas Airlines

υπηρχαν ατομα που εδωσαν βιογραφικο στη συνεντευξη τυπου??
 
εδωσα βιογραφικο την ημερα της συνεντευξης τυπου αλλα εστειλα και μεσω τοu sight γιατι καποιος υπεθυνος εκει μου ειπε οτι το θελουν και ηλεκτρονικα.
μικρη σημασια νομιζω ομως οτι εχει αυτο.θεωρω οτι ειναι λογικο κ αυτονοητο το να υπαρξουν και αλλα σταδια ξεκαθαρισματος.πολλοι μπορει να εχουν γραψει κ ψεματα στο βιογραφικο τους και να μη μιλανε καμια ξενη γλωσσα.η καποιος να μη περασει την εκπαιδευση να φοβηθει.οτι μας εστειλαν ενα μαιλ που λεει οτι επιλεχθηκαμε κτλ δεν νομιζω να σημαινει αυτοματως και προσληψη.απλα παιρναμε στο επομενο σταδιο,γνωμη μου δεν ξερω.παντως οσο αναφορα τη δεσμευση μου ειπε προσωπικα ο ραλακης στη συνεντευξη οτι θα ειμαι στο γκρουπ του ιανουαριου αν φυσικα μπορεσω να περιμενω μεχρι τοτε,οντας ανεργη.
 
site και όχι sight, αυτό σημαίνει αξιοθέατο...
 
χαχαχαχαχ kleopatra, απλά δεν υπάρχεις !! :D
 
Παιδιά τί έγινε? Πότε ξεκινάτε εσείς του Νοεμβρίου? Θα έρθουν μαζί σας και όσοι πέρασαν από την 2η συνέντευξη?
 
Re: Hellas Airlines!

Στις 5 Δεκέμβρη, 8:30 το πρωί ξεκινάτε.
 
Re: Hellas Airlines!

Ξέρει κανείς τι γίνεται με τις υπόλοιπες προσλήψεις πέρα των αεροσυνοδών και πιλότων?
 
Re: Hellas Airlines!

flying Doc":2l2anch6 said:
Στις 5 Δεκέμβρη, 8:30 το πρωί ξεκινάτε.
Καλημερα.
Ακομη δεν εχουν ειδοποιησει για το ποτε ακριβως ξεκιναει η εκπαιδευση,αρα θα ηταν καλυτερο να μην δινουμε πληροφοριες που δεν ισχυουν.
ευχαριστω.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Re: Hellas Airlines!

Κι εσύ που το ξέρεις ότι εγώ δεν το ξέρω εκ των έσω...?
 
Re: Hellas Airlines!

Αν το ξερεις οπως λες εκ των εσω τοτε τα λεμε στην εκπαιδευση.:)

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Top