Qatar και Εmirates

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Ναι, έχει και Qatar...Αλλά δεν αναφέρει που θα γίνει. Προφανώς θα δίνει πληροφορίες μόνο σε αυτούς που θα επέλεξε από την online αίτηση.
 
Τί εννοείς αν δεν θα πρέπει να περιμένεις άλλο? Θέλεις να μας πεί τί έγινε σήμερα στην Μ.Βρετάνια, την διαδικασία, αν είχε τόσο κόσμο όπως την τελευυταία φορά και έως ποιό σημείο έφτασες?
 
Loipon eixe toulaxiston 600 atoma(mporei k perissotera).Oi recr.itan 3.Mas kalosorise i mia i opoia mas eipe en tahei gia tin diadikasia kai tis proupotheseis tis k amesw arxise i paradosi twn cv.den egine kamia parousiasi tis etairias den metrousan to upsos opws se alla open day k genika itan ligo ''atakti'' i oli fasi.dipla mou eixa 2 koritsia pou tis piran entos 15' til gia aurio opws k to paidi pou kathotan mprosta mou me to opoio olws tuxaiws piasame tin kouventa ka eipame na pame oloi mazi gia kafe meta.e me to pou kathisame gia kafe arxisan ta calls gia tin epomeni mera.stenoxwritjika polu giati pragmatika thelw na doulepsw gia tin emirates alla profanws kati den tous aresei panw mou... :(
 
Να μην στεναχωριέσε καθόλου! Κάθε εμπόδιο για καλό! Τί να μην τους αρέσει πάνω σου? Δηλαδή τα άτομα που κάλεσαν άυριο τί παραπάνω από εσένα έχουν? Αν θέλεις πραγματικά να δουλέψεις γι'αυτούς προσπάθησε να δείς τί ήταν αυτό που τους κέρδισε στους άλλους υποψήφιους!Η προϋπηρεσία? Η εμφάνιση? Οι γλώσσες? Βρές το και προσπάθησε να το βελτιώσεις έως το επόμενο Open Day που θα μπορείς να πας και σίγουρα θα τα καταφέρεις! Τρίτη φορά και τυχερή :great:
 
Από τους κανόνες του φόρουμ
Γενικοί κανόνες για τα μηνύματα:
Τα μηνύματα θα πρέπει να είναι γραμμένα στα Ελληνικά και όχι greeklish. Μην γράφετε ΚΕΦΑΛΑΙΑ, ούτε τον τίτλο του μηνύματος αλλά ούτε και το περιεχόμενό του. Όταν θέλετε να τονίσετε κάτι χρησιμοποιήστε bold χαρακτήρες.
 
Ευχαριστώ πολύ για τα καλά σου λόγια.Την προηγούμενη φορά ομολογουμένως δεν είχα πάει προετοιμασμένη.Αλλά αυτή την φορά διάβαζα τουλάχιστον 1 μήνα ότι αφορούσε το open day.πίστευα οτι θα τα καταφέρω...anyway μπορεί κ να ξαναπροσπαθήσω.χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω θεωρώ πως κάποια προσόντα τα πληρώ (δούλευα σαν check-in agent στο Ελ.Βενιζελος σε εταιρία handling)όπως κ απο άποψη σπουδων έχω πτυχίο αρκετά ''διεθνές''αυτο που ρώτησα πριν είναι αν ξέρει καποιος μέχρι τι ώρα μπορει να καλέσουν για το assesmeent day.αυτά...συγνώμη αν σας κούρασα...
 
Καλησπέρα σε όλους - πήγα κι εγώ στο open day - ήμουν στο 3ο group. Σε εμάς είπαν ότι τα τηλέφωνα θα ξεκινήσουν από τη Δευτέρα ένεκα του φόρτου της εργασίας. Επιπλέον μας είπαν όποιος δεν λάβει κλήση τη Δευτερά να μην απογοητευτεί καθώς ο στόχος είναι να δούν άτομα μέχρι και την Παρασκευή 14 Δεκέμβρη.

Καλή επιτυχία!
 
Marina79":3cgvg905 said:
Καλησπέρα σε όλους - πήγα κι εγώ στο open day - ήμουν στο 3ο group. Σε εμάς είπαν ότι τα τηλέφωνα θα ξεκινήσουν από τη Δευτέρα ένεκα του φόρτου της εργασίας. Επιπλέον μας είπαν όποιος δεν λάβει κλήση τη Δευτερά να μην απογοητευτεί καθώς ο στόχος είναι να δούν άτομα μέχρι και την Παρασκευή 14 Δεκέμβρη.

Καλή επιτυχία!
Μαρινα μου σου ευχομαι καλη επιτυχια!!!!!!!!Εγω παρεθεσα την εμπειρια μου.Αυτο που λες μου δινει ελπιδες.Απλα τωρα αναρωτιεμαι πως θα γινει αυτο?δηλαδη θα κανουν κ αλλη μερα asesment day?Μακαρι!!!!! :?
 
Εχω μια απορία. Το 1ο γκρουπ βγήκε γυρω στις 12:30, και στα καπάκια μπήκε το 2ο. Πότε πρόλαβαν να πάρουν τηλέφωνα τόσο άμεσα? Υπάρχει άλλο team πίσω απο τις recruiters που συναντάμε που κάνει την επιλογή?
Υποθέτω οτι θα κάνουν αύριο ενα assessment με το 1ο γκρουπ, κ απο Δευτέρα ίσως με τα άλλα 2.
 
χωρίς να θέλω να περιαυτολογήσω θεωρώ πως κάποια προσόντα τα πληρώ (δούλευα σαν check-in agent στο Ελ.Βενιζελος σε εταιρία handling)
Θέλεις να μας το εξηγήσεις αυτό λίγο;
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top