Qatar και Εmirates

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Προφανώς αφαίρεσαν την Πάτρα από το πρόγραμμα που είχαν ανακοινώσει (συμβαίνει συχνά). Οπότε, θα πρέπει να παρακολουθείς το site για να δεις πότε θα ξαναέρθουν Ελλάδα.
 
Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω όποιος γνωρίζει (ίσως ο cabincrew) έχω φτάσει final interview κ στην emirates κ στην Qatar, στην emirates γνωρίζω απο το email που έλαβα πως μπορω να συμμετέχω ξανά σε 1 χρόνο, ξέρουμε μήπως το διάστημα κ για την Qatar γιατί δεν μου το διευκρίνισαν.. Ευχαριστω έκ των προτέρων!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Καλησπέρα, θα ήθελα και εγώ να ρωτησω , invitations παίρνουν όλοι όσοι έστειλαν ηλεκτρ. το βιογραφικο?
 
Νάνσυ,εγώ συμπλήρωσα την αίτηση ηλεκτρονικά και σήμερα μου ήρθε απάντηση και στο κινητό μου και στο μαιλ μου ότι με αποδέχονται.Επίσης αναφέρουν ότι όσοι συμπλήρωσαν την αίτηση ηλεκτρονικά θα έχουν προβάδισμα στο να εξεταστούν πιο γρήγορα από τους υπόλοιπους που δεν το έκαναν.Οπότε μπορούν να πάνε όλοι και να συμμετέχουν απλά θα κάνουν λίγη παραπάνω υπομονή για την αναμονή.
 
και σε εμένα έστειλαν invitation απλά ήθελα να μάθω αν όντως κοίταξαν και διάλεξαν τα βιογραφικά η απλα καλούν στο event όλους όσους έχουν στείλει βιογραφικο!!! Να ρωτήσω και κάτι άλλο, στο email έλεγε να πάμε χωρίς καλσόν η κάνω λάθος????
 
cabin crew":ub17ti2l said:
Προφανώς αφαίρεσαν την Πάτρα από το πρόγραμμα που είχαν ανακοινώσει (συμβαίνει συχνά). Οπότε, θα πρέπει να παρακολουθείς το site για να δεις πότε θα ξαναέρθουν Ελλάδα.

Πιστεύεις θα έχω πρόβλημα που έκανα ηλεκτρονικά αίτηση?δεν κατάφερα να πάω όμως.Ελπίζω να το βλέπουν κάπου αυτό...
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.
 
Νάνσυ η αλήθεια είναι ότι γράφει no tights αλλά μου φαίνεται παράλογο,θα μπορούσαν να γράψουν ένα καλτσόν στο χρώμα του ποδιού.Εγώ θα βάλω ένα πολύ λεπτό,αλλιώς παπούτσι χωρίς καλτσόν μήνα Φλεβάρη δεν παλεύεται!!
 
pep":h2rldsnn said:
Πιστεύεις θα έχω πρόβλημα που έκανα ηλεκτρονικά αίτηση?δεν κατάφερα να πάω όμως.Ελπίζω να το βλέπουν κάπου αυτό...
Ευχαριστώ πολύ για την άμεση απάντηση.

Κανένα πρόβλημα απολύτως... Από τη στιγμή που δεν πήγες σε κάποιο OD, αλλά έχεις κάνει ήδη ηλεκτρονική αίτηση, δεν χρειάζεσαι νέα αίτηση. Τα στοιχεία σου είναι ήδη καταχωρημένα και απλά εμφανίζεσαι στο OD της επιλογής σου. Εξάλλου, για τα OD δεν είναι απαραίτητο να κάνεις από πριν την on line application.
 
Christy said:
Καλησπέρα! Θα ήθελα να ρωτήσω όποιος γνωρίζει (ίσως ο cabincrew) έχω φτάσει final interview κ στην emirates κ στην Qatar, στην emirates γνωρίζω απο το email που έλαβα πως μπορω να συμμετέχω ξανά σε 1 χρόνο, ξέρουμε μήπως το διάστημα κ για την Qatar γιατί δεν μου το διευκρίνισαν.. Ευχαριστω έκ των προτέρων!

Christy, στην πράξη αυτό με το διάστημα του ενός έτους δεν ισχύει. έχω φίλη η οποία ξαναπήγε σε od σε διάστημα πολύ μικρότερο του ενός έτους και δεν είχε κανένα πρόβλημα ούτε της είπαν ΄περάστε έξω΄.
 
Dragonlady έχεις δίκιο το γνωρίζω κ γω γτ ρώτησα την Ελληνίδα απο emirates κ μ είπε όντως μπορω κ νωρίτερα. Σε ευχαριστω παντως για την ενημέρωση που έκανες κ για τον χρόνο σ!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top