Qatar και Εmirates

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Παιδια θελω να ρωτησω και εγω κατι ημουν το Σαββατο στο od της qatar με προσκληση,μας ειπαν οτι θα μας καλεσουν την ιδια μερα μεχρι το απογευμα,δεν με καλεσαν αλλα την πρωτη φορα που ειχα παει με ειχαν καλεσει αμεσως τι μπορει να αλλαξε και αν ξερει καποιος ποτε μπορω να ξαναπαω σε μια απο τις 2 εταιρειες.
 
Καλησπέρα σας,είχα περάσει από συνέντευξη στις 16 Απριλίου από την Qatar και έκτοτε δεν είχα νέα έως ότου στις 14 Αυγούστου μου έστειλαν ένα μήνυμα στο κινητό,ξέρουμε τι συμβαίνει;
 
Re: Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

Γεια σε όλους! Θα ήθελα να ρωτήσω... εάν υπάρχει κάποιος/α εδώ που να δουλεύει ή να έχει δουλέψει στην Qatar. Ανά στιγμές μου μπαίνουν αμφοβολίες σχετικά με τα πράγματα που διαβάζω στα (ξένα) φόρουμ... ότι δηλαδή μπορούν να σε κόψουν σχετικά εύκολα, ζεις σα φυλακισμένος... κλπ κλπ. :? δεν ξέρω εάν αξίζει ο κόπος να δεχτείς τη δουλειά, ή αν θα έπρεπε καλύτερα να προσπαθήσω σε κάποια λιγότερο αυστηρή εταιρεία (πχ. Emirates).
Σας ευχαριστώ πολύ! :mrgreen:
 
Re: Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

Η Qatar Airways αναζητά προσωπικό πληρώματος καμπίνας στην Αθήνα.

Η ημέρα καριέρας θα πραγματοποιηθεί το Σάββατο 30 Μαϊου στο Athenaeum InterContinental Athens 09:00 το πρωί.

Περισσότερες πληροφορίες θα βρείτε εδώ -> http://goo.gl/j9sNDw
 
Re: Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

Γεια σας. Μήπως γνωρίζετε πόσες κοπέλες παίρνουν από κάθε προκύρηξη; Και αν κάλεσαν κάποιον για Αθήνα;
 
Re: Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

Anastasia5":1wntnyru said:
Γεια σας. Μήπως γνωρίζετε πόσες κοπέλες παίρνουν από κάθε προκύρηξη; Και αν κάλεσαν κάποιον για Αθήνα;
Η Emirates οταν πηγα εγω(Φεβρουαριο) πηραν 6 κοπελες κ 2 αντρες.
Θα παει κανεις στο open day την Κυριακη?
 
Καλησπερα,γνωριζει καποιος να μας πει τι εγινε στο χθεσινο open day της qatar μετα την παραδωση των βιογραφικων
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top