sky express ... the airline of Crete

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
γιατί κάτι μου βρωμάει εδώ πέρα :?: :? ...ακόμα δεν αρχίσαν, έπεσαν και θύμα "περαστικού"?... any feedback please εσείς παιδιά εκεί κάτω :?:
 
Ολοι ευχομαστε να πανε καλα,αλλα εμενα αυτο που μου <<βρομαει>> ειναι οτι η εταιρια αυτη θυμιζει τις παμπολλες αληστου μνημης εταιριες που εμφανιστηκαν,αλλα ειχαν την ιδια καταληξη.
Ως ποτε ο καθενας θα ανοιγει αεροπρικη εταιρια.
 
:)

H eteria petaei kanonika horis kanena provlima apo tis 15/7 ... To online system krathsewn exei energopiithi ke to programma exei alaksi ke perilamvani ke tin kw.
 
Σήμερα στο check-in του HER είδα και αρκετό κόσμο για την πτήση HER-MJT... (Μάρτυράς μου ο dtrach ;) ). Οι απογειώσεις του αεροσκάφους δε, όνειρο... Φώτο soon! :D

Μακάρι να πάει καλά... Αν και η απορία μου για την κίνησή της θα μείνει : Είναι επιβάτες που έκλεισαν την πτήση μόνοι τους σαν κοινοί θνητοί ή μήπως είναι κάτι σαν charter-ο-ειδές; Όποιος ξέρει ας με διαφωτίσει...

Όπως και να χει, τη χαίρομαι σαν εταιρεία :)
 
:)

Bookings ginonte mesw praktorwn apo to sistima Forth-CRS alla ke mesw tis selida me e-Tickets, gia plirofories stilte mou ena email sto info@skyexpress.gr
 
Μία και έχουμε έτσι έναν ωραίο δίαυλο διαμέσου του φόρουμ με την νεοσύστατη εταιρία, θα ήθελα πολύ να ρωτήσω: Τελικά η εταιρία είναι ή όχι LOW COST ; Και το ερώτημα αυτό μου γεννάται από εμφανίσεις στον τύπο δηλώσεων περί λειτουργίας της εταιρίας ως LOW COST και τι μπορεί αυτό να συνεπάγεται. Ή εγώ έχω μπερδευτεί ή γενικά είμαστε μπερδεμένοι πάνω στο ζήτημα...
 
Oti kai na einai, pantws einai wraia na blepoume tetoies pthseis.

Merika apo auta ta eihe kai h OA prin hronia kai ta ekopse san HER-JMK / JTR, RHO-JMK / JTR kai JMK-JTR. Den eima 100% alla 99% auta einai swsta.

Pravo tous kai tous euhome ALL THE BEST !!!!
 
Pantos kalo tha itane na epektathoune ta dromologia px kai gia paro, me to flyingcat 4 to isitirio met'epistrofis kani 95EUR, panta asfiktika gemato kai den ine pote stin ora tou, kai oute mia siggnomi gia tin kathisterisi, ean ipirxe aeroporiko se paromia timi tha pigaina aeroporikos
 
Πρέπει να ομολογήσω ότι οι τιμές δεν παραπέμπουν πολύ σε low-cost...

Εγώ θα ήθελα να ρωτήσω : Τα δρομολόγια της εταιρείας γιατί άλλαξαν :?: Υπήρχε πρόβλημα με τις πληρότητες :?: Γιατί από ότι είδα στα παλιά υπήρχαν μέρες που πετούσε 2 φορές τη μέρα HER-RHO, JMK-JTR, HER-JTR ενώ τώρα τα έχει περιορίσει στη μία.
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top