SPOTTING TRIP @ SXM

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Ηδη κυκλοφορησε ενα power point (φτιαγμενο απο αγνωστο) το οποιο διανειμεται αβερτα μεσω e-mail, με φωτογραφιες μας απο το SXM κατεβασμενες απο το airliners.gr, με διαφορα χιουμοριστικα σχολια και καποιες φωτο επεξεργασμενες με photoshop για τις "αναγκες" του mail και το ηθικο διδαγμα. Δυστυχως, λιγο μετα την παραλαβη του, ο υπολογιστης μου απεβιωσε (λογω Norton :evil: ) και το εχασα. Η πηγη ηταν εντελως ασχετη με το αεροπορικο στοιχειο (απο υπαλληλο της Εμπορικης τραπεζας). Φαινεται λοιπον οτι το ταξιδι μας παιρνει ολο και μεγαλυτερη δημοσιοτητα :shock: ;)
 
pilot767":3vhq0sh6 said:
kαλα ε φοβερο το dvd gia to st. maarten

SAS ΖΗΛΕΥΩ ΟΛΟΥΣ ΟΣΟΥΣ ΠΗΓΑΤΕ :cry:

ΑΑΑΑ

ΚΑΙ ΑΠΟΤΙ ΑΚΟΥΣΑ ΟΙ ΤΙΜΕΣ(ΦΑΓΗΤΟ,ΠΟΤΑ κτλ)δεν ειναι και τοσο ακριβες.

τι λετε υπαρχει γκρουπ απο ελληνικο πρακτοριο πουνα πηγαινει εκει???????????

Οχι δεν υπαρχει γραφειο στην Ελλαδα που να διοργανωνει ταξιδια για εκει. Αν προσεξεις ομως στο DVD, λεει οτι το περιοδικο επαναλαμβανει την εκδρομη αυτη, για καθε ενδιαφερομενο, τα προσεχη Χριστουγεννα.
 
χε

Ευχαριστω,να υποθεσω οτι θα ναυλωθει ολοκληρο αεροπλανο επειτα απ το dvd :D :D ,γιατι μη μου πειτε οτι το dvd δεν δημιουργησε αρκετους νεους fun
του spoting και της αεροποριας γενικοτερα :D
 
Kseri kapios gia to pote tha iparxoun plirofories gia to taksidi ta xrisougena? Times, imeromies, diathesimotita ktl ktl ??
 
SXM TRIP II

Πληροφοριακά για όλους τους ενδιαφερόμενους το ταξίδι στο SXM θα πραγματοποιηθεί τον ΜΑΡΤΙΟ του 2007

Αναχώρηση 1 Μαρτίου
Επιστροφή 8 Μαρτίου


Οι συμμετοχές είναι μέχρι τώρα 68 και ακόμη δεν το έχουμε «φωνάξει»

Θα βγει μέχρι και τηλεόραση προκειμένου να μαζευτούμε 290 έτσι ώστε να βρει LGAV-TNCM με Α340... :banana:

Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν να στείλουν όνομα + αριθμό ατόμων με διαρύθμιση δωματίων και ένα τηλέφωνο ή e-mail επικοινωνίας στο travel@11aviation.com

Προκειμένου να ενημερωθούν περαιτέρω συντόμως.

Κάποιοι από εμάς που ήμασταν πέρυσι εκεί την επέτειο ΔΕΝ θα την κάνουμε Ελλάδα :3:
 
Το επόμενο γκρουπ θα αφιχθεί στο νέο terminal του SXM, το οποίο ήταν σε κατασκευή όταν το επισκεφθήκαμε πέρυσι.

http://www.airliners.net/open.file/1133403/M/

Μεγαλεία το SXM (αν και εμένα προσωπικά μου άρεσε καλύτερα το λιτό τοπικό χρώμα του παλιού terminal.

Aααααχχχχ τι τα θυμηθηκα τώρα και μελαγχόλησα... :cry:
 
Εχουμε κανένα νεότερο για το τάξιδι του Μαρτίου :?:
 
Για οποιεσδήποτε απορίες - ερωτήσεις κλπ, επικοινωνήστε κατευθειαν με το περιοδικό!
 
Top