SXM 2011: Στη Maho αδέλφια, στη Maho!!!

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Με ευρυγώνιο μια χαρά θα την έβγαζες :mrgreen: Πάντως κάποιος φωτογραφήθηκε μαζί της. Βασικά φαντάζομαι ποιος ... μόνο ένας δημιουργούσε φωτογραφικές υπερπαραγωγές! :thx:
 
Μόνο με το συρματόπλεγμα δεν βγήκε!!!! :twisted: :twisted:
 
Καλή είναι, αλλά δε μου φαίνεται πως έχει το Twinjet της Peggy...
 
VASMAD1":3ccvftca said:
Η γλυκεια μας Νικη με το υπεροχο χαμογελο...gallery/image_page.php?album_id=280&image_id=21580 :p

Δλεν βλέπω κανένα χαμόγελο εγώ.Μόνο κάτι οπίσθια......

Α ναί,συμφωνώ και με τον σύντροφο υπερπράκτορα.Ούτε twinjet έχει (εκτός άν εννοείτε τά οπίσθια,οπότε είναι rear-facing).

Socrates":3ccvftca said:
και δεν μπορούσαμε να χωνέψουμε ότι πριν από 24 ώρες ήμασταν στο Παρίσι σε θερμοκρασία 4 βαθμών κελσίου κουμπωμένοι μέχρι το λαιμό και εκείνη την ώρα ήμασταν με τις βερμούδες μας και τα λινά μας πουκάμισα … εκεί που σκάει το κύμα!
Ούτε εγώ μπορώ να χωνέψω ότι εσείς ήσασταν εκεί κάτω στάς παραλίας και φωτογραφίζατε τα αεροπλάνα την ώρα που εγώ ήμουν μέσα στα χιόνια και δέν μπορούσα να φωτογραφίσω έστω τα Canadair που περνάνε καθημερινώς πάνω από το γραφείο μου...
 
Η δεύτερη μέρα ήταν ακόμα καλύτερη από την πρεμιέρα. Και ξεκίνησε εντυπωσιακά με την πρωινή ΑΑ (ήταν το μόνο καθημερινό nightstop στο SXM) να απογειώνεται από τον 28, στεγνώνοντας το διάδρομο. Και αν αναρωτιέστε που ήμουν όταν ο Akis έβγαζε το 757, ήμουν λίγα βήματα πιο πίσω και εκστασιασμένος δούλευα το motor drive. ;)

Μετά την προτροπή του VASMAD1 περί της αφίξεως του 747, δεν άδειασε μόνο το δικό μας τραπέζι αλλά όλος ο κόσμος περίμενε τον "αρχηγό" στη Μάχο. Μετά από λίγα δευτερόλεπτα ήταν κιόλας από πάνω μας γεμίζοντας μας με άμμο, θόρυβο και ανατριχίλα. Όταν, μετά από λίγη ώρα, ήταν έτοιμο για αναχώρηση,έστριψε επιβλητικά στη ρακέτα και οι Έλληνες παρευρισκόμενοι έσπευσαν για το blast. Ένας μαυρούκος που παραμόνευε είδε το... στήσιμο του VASMAD1 αλλά και του BILLYKRAN30, έτρεξε μπας και... επωφεληθεί της κατάστασης :D αλλά τελικά έφαγε και αυτός το blast!!! :twisted:

Ακολούθησε το καθημερινό Α340 της Air France αλλά και το δεύτερο 747 της μέρας, αυτό της Corsair, που πέρασε και αυτό λίγο πάνω από τα κεφάλια μας.

Όσο για τη Nikki,μπορείτε να πάρετε ένα δείγμα του ύψους της, συγκρίνοντας την με τον κύριο στα δεξιά, που είναι 1.90! :shock:
Η Nikki είχε άλλα χαρίσματα... ;)
 
Τι χαρίσματα? Μήπως είναι transformer ? ( ο νοων νοήτω). Πάντως Peggy 190Heavy δεν την κοβω. Να αυτα κάνουν και μειώνεται ο τουρισμός. Άλλο να σου κρατάει τα ποτήρια η Peggy κι άλλο η Niki...
 
Εγώ το ήξερα. Γι' αυτό και δεν πήγα. Αν ισχύσει και η υποψία του γιατρού (που ώς γιατρός κάτι παραπάνω ξέρει) ότι η Nikki είναι και trijet θα προσλάβω και δικηγόρο για να κάνει μήνυση στο Sunset Bar...
 
Κάτω τα χέρια απο τη Niki!!!!!! :rant: :rant:
 
Εγώ πάντως από την Nikki μόνο οπίσθια έγω δεί.Πρόσωπο δέν έχει;

Τής εύχομαι πάντως να βρή -άν δέν έχη ακόμη- έναν σύντροφο που να στέκεται στο ύψος τών περιστάσεων,γιατί αλλιώς θα τον φάη η απόσταση (ανέβα να φιλήσης,κατέβα να χμμμμ....,όπως στο ανέκδοτο τού πιθήκου που ερωτεύτηκε την καμηλοπάρδαλη).

Ενα άλλο που παρατήρησα είναι ότι είχε πολύ σύννεφο η περιοχή.Πού είναι οι ηλιόλουστες μέρες που υποτίθεται επικρατούν αυτή την εποχή εκεί κάτω;
 
Top