Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Καλησπέρα!Εμενα πάντως στην συνέντευξη προχτές μου είπαν πως αν είναι θετική η απάντηση θα ειδοποιηθουμε μέσα Φεβρουαρίου με αρχές Μαρτίου που ξεκινάει και ένα γκρουπ εκπαιδευση.!καλη επιτυχία σε όλες τις κοπέλες :)
 
η συνέντευξη έγινε στην Αθήνα ?
 
Στη Ρόδο πάντως που είμαι εγώ ολοκληρώθηκαν οι συνεντεύξεις απ ότι ξέρω! Γνωρίζει μήπως κάποια πόσο καιρό κρατάει η εκπαίδευση;
Καλή επιτυχία σε όλες! :))))
 
Καλή επιτυχία κοριίτσια!!!Για Κέρκυρα είχαμε μήπως κάποιο νεο;
 
Γεια σας! Θα ηθελα να ρωτισω, ξερει καποια κοπελα για Ηρακλειο κρητης?? Η που κανουν τωρα τις συνεντευξεις???
 
Καλησπερα σε ολους! Σχετικα
Με τις συνετευξεις εμενα με καλεσαν την προηγουμενη βδομαδα στη Ροδο! Απ οσο ξερω εγιναν και στην Αθηνα δεν μας ειπαν ποτε ακριβως θα μας ενημερωσουν ! Ειμαι πολυ αγχωμενη παντως περιμενω πως και πως! Εχει καποια κοπελα νεα;; :)
 
Περασα και εγώ συνέντευξη την προηγούμενη εβδομάδα στη Ρόδο. Απ'οτι μου είπαν πέρσυ που ειχα περάσει ξανά συνέντευξη θα ενημερώσουν μεχρι και δυο εβδομάδες μετα :) ελπίζω να σε βοήθησα
 
Μακαρι τοτε να μας τηλεφωνησουν !!! Γιατι καποιες κοπελες που τις πηρανε περιςυ μου ειπανε οτι μπορει να σε καλεςουνε κ σε μια βδομαδα απο την ημερα της συνετευξης!Καλη επιτυχια σε ολες τις κοπελες!!αν εχω και εγω νεα θα σας ειδοποιησω!!
 
Καλησπερα,εχω στειλει κ εγω βιογραφικο
(aegean)με εδρα την κρητη και ακομη δεν μου εχουν τηλεφωνησει....να ανησυχησω?ξερει καποιος κατι?
ευχαριστω! :wall:
 
Καλησπέρα! Κανένα νέο από Θεσσαλονίκη; Καλεσαν κάποια κοπέλα;
 
Top