Welcome on Board! (πόσοι από εδώ, πόσοι από εκεί ?)

από που είσαστε ?

  • Ελλάδα

    Votes: 0 0,0%
  • Εξωτερικό

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
Γεννημενος Ελλαδα, Β. Προαστεια Αθηνων, κατοικω και σπουδαζω τα τελευταια 3.5 χρονια Μελβουρνη, Αυστραλια(Guess what!?! :rolleyes: ).
Ετοιμαζω comeback το Μαιο φετος και ευελπιστω να βρεθει μια καλη δουλιτσα και για μενα συντομα! ;)
 
makedonas":p2fopjzo said:
cavo_paradiso":p2fopjzo said:
ANYONE TO CHALLENGE ME??? :evil:


Let me try it!

ÃåííÞèçêá NOV1974 óôï Herdecke ôçò Âüñåéáò Ñçíáíßáò-Âåóôöáëßáò, 40 çìåñþí åß÷á ôçí ðñþôç ìïõ ðôÞóç áðü Öñáíêöïýñôç, ( :p ) ìåãÜëùóá ðñþôá óôç Èåóóáëïíßêç, êáé ìåôÜ óôçí ÊïæÜíç. Êáôüðéí êáé ðÜëé Èåóóáëïíßêç (1982). Ôï 1991 ãéá ðñþôç öïñá óôï Ìïíá÷ï, ìÝ÷ñé ôï ÌÜéï ôïõ 1994. ÌåôÜ ôçí åêðëÞñùóç ôçò óôñáôéùôéêÞò èçôåßáò ìïõ åðáíÞëèá óôï Ìïíá÷ï (1996) üðïõ æù, êáé äïõëåýù. Ç êïðÝëá ìïõ åßíáé Ãåñìáíßäá, ãåííçìÝíç óôï ÊáñáãêÜíôá ôïõ Êáæá÷óôÜí (áëëá áìéãþò ãåñìáíéêÞò êáôáãùãÞò!). Æåé áðü ôï 1993 óôï Weilheim, 60 ÷ëì áðü ôï Ìïíá÷ï.

:? :shock: :rolleyes: :?:
åååå íáé
å êáëá ìïñå å÷ù áêïìá, ìïíï 20 ÷ñïíùí åéìáé :p :p
 
μένω Αθήνα (πολύ σπάνιο ε? :D )
εντός του χρόνου ίσως να πάω σε καποια γαλλόφωνη χώρα για μεταπτυχιακο.
 
wild_cat/anima":26zq30l4 said:
εντός του χρόνου ίσως να πάω σε καποια γαλλόφωνη χώρα για μεταπτυχιακο.

Αγαπητή μου ποιά χώρα αλήθεια εννοείς?? Το Βέλγιο μου ακούγετε μπανάλ οπότε??

Μήπως εννοείς το εξωτικό Τσαντ ή την τροπική Σενεγάλη?

Μπα, μάλλον θα ζήσεις τον μύθο σου στην αμαρτωλή Γαλλική Γουιάνα υποθέτω!! Μεταπτυχιακό στην μυθική Kαγιέν το απόλυτο must!! Eύγε και εις ανώτερα!!
 
COMPUTERISE":37dfpye9 said:
wild_cat/anima":37dfpye9 said:
εντός του χρόνου ίσως να πάω σε καποια γαλλόφωνη χώρα για μεταπτυχιακο.

Αγαπητή μου ποιά χώρα αλήθεια εννοείς?? Το Βέλγιο μου ακούγετε μπανάλ οπότε??

Μήπως εννοείς το εξωτικό Τσαντ ή την τροπική Σενεγάλη?

Μπα, μάλλον θα ζήσεις τον μύθο σου στην αμαρτωλή Γαλλική Γουιάνα υποθέτω!! Μεταπτυχιακό στην μυθική Kαγιέν το απόλυτο must!! Eύγε και εις ανώτερα!!
θα εξαρτηθεί από πολλούς παραγοντες, όπως το αν πετύχω στις εξετασεις για δευτερο πτυχίο στην Ελλαδα, καθώς επίσης από το ποια πανεπιστήμια θα με δεχθούν (πολύ κλασικό όνειρο η Σορβοννη)και φυσικά από το αν θα βρώ δουλειά στην αντιστοιχη πολή που να κερδίζω τόσα χρήματα ωστε να μπορώ να ζήσω(για Παρισι πχ έχω κάποιες άκρες)
Για την ώρα το μόνο σίγουρο είναι οτι για τους επόμενους μήνες τα Σπάτα θα ναι δευτερο σπίτι μου-για να μην πω πρώτο -.

:)
 
γεια σας και απο μενα

Καλημερα και απο εμενα.Ειμαι νεο μελος στην οικογενεια του airliners.gr και μενω στην ομορφη(?) Λευκαδα.Εχω ζησει στο νησι,στην Αθηνα,στην Θεσσαλονικη για σπουδες και τωρα μενω μονιμα στα πατρια(ή μαλλον μητρια) εδαφη.Συγχωρεστε με αλλα δεν ειμαι και πολυ σχετικος με την ορολογια που χρησιμοποιειτε αλλα που θα παει,ολο και κατι θα μαθω κοντα σε εσας.Θα χαρω πολυ να ανταλλαξω αποψεις και να διαβασω με προσοχη τις εμπειριες σας και τις εντυπωσεις σας.Να ειστε ολοι καλα και καλες πτησεις.
Νικος Summoning
Λευκαδα
 
Κάτοικος Ελλάδας και συγκεκριμένα Θεσσαλονίκης εδώ και 17 χρόνια :cool:
 
Γεννήθηκα και έζησα στην Αθήνα τα 23 πρώτα μου χρόνια. 2 σύντομες διαμονές στα ξένα μέσα σε αυτά τα χρόνια, 4 μήνες στη Σανγκάη και 2 μήνες στο Βερολίνο, στο οποίο ελπίζω να επιστρέψω κάποια στιγμή...
Τους τελευταίους μήνες μένω και εργάζομαι στις Βρυξέλλες, τέλη Αυγούστου μάλλον θα κροσάρω τον Ατλαντικό και βλέπουμε...
Τέλος, μιας και στενές οι σχέσεις πολλών εδώ μέσα με τη Γερμανία, να προσθέσω-αν και off topic-πως τέλειωσα κι εγώ γερμανική σχολή και όπως μόλις πριν από λίγο ανακάλυψα ήμουν συμμαθητής με το μέλος kostis.
 
INFO

Για να έχουμε και εμείς ένα σχετικό topic, που ο καθένας μπορεί να συστήσει τον εαυτό του, άλλαξα την ονομασία του τίτλου στο "Welcome on Board". Επίσης ξαναλειτουργεί η Ψηφοφορία


φιλάκια
 
"Ήπειρος Λεβεντογέννα,εσύ με γέννησες κι εμένα..." στη 1/9/1986,εδώ στα Γιάννενα.Έζησα τα πρώτα μου 2 χρόνια στην Κέρκυρα και έπειτα πήγα και μεγάλωσα στην Παραμυθιά από κει που είμαι(βέβαια είμαι μισός από Άρτα από μεριά μάνας,αλλά δεν έχω ζήσει εκεί).Τώρα σπουδάζω στα Γιάννενα.Εξωτερικό,μόνο ταξίδια...
 
Top