www.airlinequality.com - τέτοια διαφορά?

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Δεν είμαι παντογνώστης. Αυτό δε μου στερεί το δικαίωμα να συμβάλλω τη γνώση μου και να λέω τη γνώμη μου, ιδιαίτερα όταν τυγχάνει να έχω προσωπική εμπειρία από τη γείτωνα και όχι μόνο από βιβλία.

Καλύτερα λοιπόν θα ήταν και συ να κόψεις το ηθικοδιδακτικό στυλ σου και τα εμπριμέ οικονομετρικά αρκτικόλεξα που επιβεβαιώνουν με τον χειρότερο τρόπο το ψευδώνυμό σου.

Ας μη διυλίζουμε κουνούπια, η γείτων αναπτύσσεται ραγδαία, όπως και οι αερογραμμές της. Δεν έχουμε πλεον να κάνουμε με τριτοκοσμική χώρα.
 
sagittarius":35l5mzky said:
'Ενα βραβείο πήρε η Α3 και λύσσαξε το σύμπαν :D

Πλάκα off. Mπορεί να μου εξηγήσει κάποιος γιατί πρέπει να έχουμε το κόμπλεξ να συγκρινόμαστε σε όλα με τους γείτονες "φίλους"? :wall:
Πέρα από μία διαφήμηση της εταιρείας δεν έχει και ιδιαίτερη σημασία αυτό το βραβείο. Αλλού είναι η ουσία και νομίζω ότι το γνωρίζουν στην Α3.

Cyverius, μήπως τα χώνεις σε λάθος άνθρωπο?

Φιλε μου δεν αμφισβητω την Α3, αλλα την ΤΗΥ!ΜΟΝΟ την ΤΗΥ!Διαβαστε ρε παιδια τι γραφω!

Για κατέβα από το σταυρό... έχουν και άλλοι σειρά! Ελπίζω μόνο να μη μιλάς με το ίδιο υφάκι και στους πελάτες σας γιατί θα πάτε για 1 αστέρι Skytrax (αν και κατάλαβα που τα γράφετε κι αυτά)
Στα χρονια που ειμαι στην ΟΑ δεν εχω τσακωθει με επιβατη!Ασε λοιπον το υφακι μου και κοιτα να φτιαξεις το δικο σου!!!Εμενα μη με ξαναμπλεξεις!Οκ?

Η λύση δηλαδή είναι να βγούμε από την ΕΕ και να κάνουμε ξανά τις ΟΑ δημόσιες, να φαν και οι κότες επιδοτήσεις. Μα πώς δε το σκέφτηκα? Έλα παπαρήγα στον τόπο σου - Αχ τους κουτόφραγκους, τι φραγμούς που βάζουν στα ελληνικά μεγαλεία!
Σου'πε κανενας τι ψηφιζω και μου τα λες αυτα???Ημαρτον! :wall:

Είστε 8,500 για να εξυπηρετήσετε 15% λιγότερους επιβάτες από όσους εξυπηρετεί η Aegean με 2,500 προσωπικό!
Τόσοι υπάλληλοι τι ακριβώς κάνετε;
Χοντρικά πόσοι ακόμα σας χρειάζονται για να έχουμε ως επιβάτες όχι καλύτερο αλλά το ίδιο επίπεδο εξυπηρέτησης;
Αμα οι 8.500 ειναι συμβασιουχοι που ερχονται και φευγουν και 10000 να ειμασταν τιποτα δε θα καναμε!!Οταν για 4 μηνες ειμαστε εκτος συμβασης,δεν ειμαστε ποτε 8.500 ατομα που δουλευουμε!

Καλύτερα λοιπόν θα ήταν και συ να κόψεις το ηθικοδιδακτικό στυλ σου και τα εμπριμέ οικονομετρικά αρκτικόλεξα που επιβεβαιώνουν με τον χειρότερο τρόπο το ψευδώνυμό σου.
ΜΗΠΩΣ(εκτος ρε παιδια αν κανω τοσο λαθως οποτε παραιτουμαι!)πρεπει να σκεφτεις ΕΣΥ πρωτος τη συμπεριφορα σου?

ΥΓ.Ευχαριστω για την επιθεση που δεχομαι προσωπικα.
 
Παμε για τρελο ομαδικο ban!!! ΓΙΟΥΠΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!!!!!

Κ για να ολοκληρωσω σε προσωπικο τονο και παυω να ασχολουμαι πλεον :

Με ολο το σεβασμο αλλα εχεις μαλλον κομπλεξ κατωτεροτητας κ προσπαθεις διανθιζοντας τις αποψεις σου με προσωπικες επιθεσεις να το παιξεις σπουδαιος. Ιδιαιτερα ευκολο σε ενα τελειως απροσωπο φορουμ. Συγχαρητηρια!
 
Δυστυχως...Αλλα προτιμω να με κανουν ban απο το να μου επιτιθενται ομαδικα επειδη ειμαι υπαλληλος της ΟΑ,λες και εχω σκοτωσει κανεναν.Εχω και αξιοπρεπεια.
Κατα τη γνωμη μου ολα τα ποστ πανε για σβησιμο,εδω και μερες.Λιγη πλακιτσα πηγα να κανω με το γεγονος της ΤΗΥ!Δε σκοτωσα!
 
NFEEFE έγραψε:
Αμα οι 8.500 ειναι συμβασιουχοι που ερχονται και φευγουν και 10000 να ειμασταν τιποτα δε θα καναμε!!Οταν για 4 μηνες ειμαστε εκτος συμβασης,δεν ειμαστε ποτε 8.500 ατομα που δουλευουμε
Πόσοι είστε οι μόνιμοι ρε παιδιά και πόσοι οι συμβασιούχοι; 8 μήνες το χρόνο δεν εργάζονται όσοι είναι με σύμβαση; Όλο το χρόνο δεν (υποτίθεται) πως εργάζονται οι μόνιμοι? Που έχουν πάει όλοι αυτοί οι άνθρωποι;
Πόσοι ακόμα ανιψιοί, μπατζανάκηδες και τριτοξάδερφα σας πρέπει να μπουν στην ΟΑ για να δούμε ως επιβάτες στοιχειώδη επίπεδα εξυπηρέτησης;
Πόσοι ακόμα ρε παιδιά;
Ένα νούμερο χοντρικά χοντρικά δώστε μας!
Τι άλλο πρέπει να ακούσουμε για να καταλάβει και ο πλέον δύσπιστος ότι το χάλι της δημόσιας ΟΑ δεν πήγαινε άλλο;
Ευτυχώς πλέον η συζήτηση αυτή που κάνουμε είναι μονό φιλολογική και επιτέλους η MIG θα απόδειξη εμπράκτως πόσοι από όλους αυτούς είναι απαραίτητοι πραγματικά και τι επίπεδου υπηρεσίες είναι δυνατές χωρίς κάθε επιβάτης να χρειάζεται και από έναν εργαζόμενο δίπλα του…

Προσωπικές διαφορές δεν έχει κανένας με κανέναν. Ιδέες και απόψεις ανταλλάσσονται και ενίοτε αναμετρώνται, τίποτα περισσότερο.

Φιλικούς χαιρετισμούς και Κάλο μας Πάσχα.
Φλού
 
Όχι άλλο ρε παιδιά. Το έχω βαρεθεί και πιστεύω δεν είμαι ο μόνος που βαρέθηκε αυτές τις ανούσιες συγκρίσεις που είναι πέρα για πέρα off topic. Τέλος γιατί κλειδώνω το θέμα και μερικούς λογαριασμούς! Αλλιώς δεν θα ηρεμήσουν τα πράγματα.
 
Δεν θέλω να μπώ στην ουσία της αντιπαράθεσης (την οποία (με το μπαρδόν) βρίσκω τελείως κουτή). Ούτε μέμφομαι την ασφάλεια της ΟΑ. Αλλά οι μεγάλες κουβέντες όπως αυτή, δεν πρέπει να πέφτουνε κάτω. Μας βλέπουνε.

NFEEFE":3chykyrd said:
Στη τελικη πες μου ποτε ηταν η τελευταια φορα που ειχε δυστυχημα η ΟΑ τα τελευταια 20 χρονια.Μετα πες μου ποσοι πεθαναν στα τελευταια 20 χρονια στην ΤΗΥ

1997 (πρίν 12 χρόνια), άτύχημα του 727 στην Θεσσαλονίκη. Δεν άνοιξε μύτη αλλά ΕΙΝΑΙ ατύχημα την στιγμή που το αεροπλάνο καταστράφηκε ολοσχερώς.

1999 (πρίν 10 χρόνια), ατύχημα Φάλκον. Μήν πέι κανείς ότι δεν ήταν ΟΑ, γιατί και στης ΟΑ την άδεια πέταγε και με ΟΑ χειριστές και με ΟΑ συντήρηση.
 
TeaCHeRaKiS":1c8if9iy said:
Με ολο το σεβασμο αλλα εχεις μαλλον κομπλεξ κατωτεροτητας κ προσπαθεις διανθιζοντας τις αποψεις σου με προσωπικες επιθεσεις να το παιξεις σπουδαιος. Ιδιαιτερα ευκολο σε ενα τελειως απροσωπο φορουμ. Συγχαρητηρια!


Προσωπικές επιθέσεις σε απρόσωπο φόρουμ.... με ήξερες και από χθες και μιλάς και για σεβασμό? Οι χαρακτηρισμοί σου είναι εντελώς χυδαίοι και σου επιστρέφονται πακέτο, μαζί με τις περισπούδαστες αναλύσεις σου. Μάλλον κρίνεις εξ ιδίων τα αλλότρια και δεν πρόκειται να ασχοληθώ άλλο με τα γραφικά καμώματα τα δικά σου ή τoυ χρήστη NFEEFE.

:deadthread:
 
Στου κουφού την πόρτα ... :wall:
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top