Ζητούνται ακουστικά bose a20 ή παρεμφερή

z_pilot

First-Class-Member
Εγγραφή
20/02/2007
Μηνύματα
508
Likes
59
Περιοχή
Θεσσαλονίκη
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGTS
Ψάχνω για άμεση αγορά, καινούργια ή μεταχειρισμένα ακουστικά bose a20 ή και κάποιο άλλο αξιοπρεπές μοντέλο σε λογική τιμή. Δεν υπάρχει χρόνος να περιμένω 1 μήνα να μου έρθουν από Αμερική. Υπάρχουν και ευρωπαϊκά καταστήματα αλλά και πάλι αργούν λίγο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα του ήμουν ευγνώμων. Ευχαριστώ
 
Tα ευρωπαϊκά καταστήματα δεν στέλνουν next business day AIR courier ?

Aπό Αμερική το πρόβλημά σου θα ήταν το τελωνείο, όχι ο χρόνος παράδοσης. Ο χρόνος παράδοσης θα μπορούσε να είναι και πάλι 1-2 μέρες με courier, αλλά το τελωνείο θα έτσουζε.
 
Το τελωνείο το βρήκα με υπολογισμένο φυσιολογικό κόστος. Το πρόβλημα είναι ο χρόνος και θέλω κάτι άμεσα. Ρώτησα πρώτα εδώ αν υπάρχει κάτι μεταχειρισμένο ή αν υπάρχει κατάστημα που έχει ετοιμοπαράδοτο Ελλάδα για αγορά ακόμα και σήμερα αν γίνεται καθώς επείγομαι. Τα ευρωπαϊκά που βρήκα ήθελαν 2-3 εργάσιμες και έρχεται σαββατοκύριακο.
 
Ψάχνω για άμεση αγορά, καινούργια ή μεταχειρισμένα ακουστικά bose a20 ή και κάποιο άλλο αξιοπρεπές μοντέλο σε λογική τιμή. Δεν υπάρχει χρόνος να περιμένω 1 μήνα να μου έρθουν από Αμερική. Υπάρχουν και ευρωπαϊκά καταστήματα αλλά και πάλι αργούν λίγο. Αν μπορεί κάποιος να βοηθήσει θα του ήμουν ευγνώμων. Ευχαριστώ
Καλησπέρα !!
Αν ενδιαφέρεσαι ακόμα για τα ακουστικά A20
6934021991.
Γιάννης ΤΟΥΤΟΥΝΤΖΟΓΛΟΥ
Vistajet
 
Top