Eurocypria ex Κρήτη;;;

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.

Akis

Administrator
Staff member
Εγγραφή
22/11/2002
Μηνύματα
5.138
Likes
392
Περιοχή
Dortmund
Website
www.airliners.gr
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
ANA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
EDLW
Στην εφημερίδα «Ο Φιλελεύθερος» διάβασα ότι η θυγατρική των Κ.Α. θα εκτελέσει 340 πτήσεις από την Κρήτη προς διάφορους ευρωπαϊκούς προορισμούς την καλοκαιρινή περίοδο!!!

Γνωρίζουμε τίποτε παραπάνω; :7:
 
Aki apantiseis exoume alla rota kati pio sigkekrimeno pls. Kai gia na min xemizo askopa ti selida an thes steile minima.
 
Συγκεκριμένα: Από που (φαντάζομαι Ηράκλειο και Χανιά) προς που; Για ποιος tour operator και αν όντως θα βάλουν το Α320 που πήραν από της Κ.Α. ;)

Αν θέλεις απαντάς με ΠΜ
 
Αυτη την βδομαδα θα γινουν και οι τελευταιες πτησεις της Eurocypria απο την Κρητη αφου σε λιγες μερες 2 απο τα 6 αεροσκαφη θα πετανε στον Καναδα για την Sunwings.
 
Τα αεροσκαφη αγαπητε φευγουν για Καναδα τον Ιανουαριο!
Εχω προσεξει οτι οι περισσοτερες σου δημοσιευσεις ειναι ανακριβεις και για καποιο που βρισκεται μεσα στα πραγματα, λιγο εκνευριστικες.
Εχεις απολυτο δικαιωμα να πεις τη αποψη σου αλλα οχι να πουλας ανακριβιες για ειδησεις!
Αν αυτη η δημοσιευση δε αρεσει στους mods ας τη σβησουν!
 
Που βλαιπεις τις ανακριβιες δεν μπορω να καταλαβω,μαλλον εσυ εχεις ενα προβληματακι με την μνημη σου ,αφου οπως και περισυ τα 2 αεροσκαφη εφυγαν αρχες Δεκεμβριου. :with:

Και δεν τα βγαζω απο το νου μου αλλα την πληροφορια αυτη την πηρα απο την κ.«edit by Akis» που ειναι υπευ8υνη της Eurocypria.
 
αφου σε λιγες μερες 2 απο τα 6 αεροσκαφη θα πετανε στον Καναδα για την Sunwings.
αφου οπως και περισυ τα 2 αεροσκαφη εφυγαν αρχες Δεκεμβριου

Αποφασισε τι μηνα εχουμε, τι εννοεις λιγες μερες!
Επειδη ειμαι συγκυβερνητης στη εν λογω εταιρια και υπαλληλος της απο το 1993 επετρεψε μου να εχω πιο εγκυρες πληροφοριες απο οποιοδηποτε υπευθυνο οποιος και να ειναι, γιατι τυνχανει να εχω απλα το προγραμμα πτησεων!
Τα αεροσκαφη θα πανε για C-check στη Αθηνα(Τεχνικη Βαση ΟΑ) το τελος Νοεβριου και τον Ιανουαριο το 5B-DBX μαζι με το C-GLBW(ex 5B-DBW) θα παει Καναδα, ελπιζω για τελευταια φορα.
 
Sorry αλλα και εγω μπερδευτικα ετσι οπως τα γραψα,απλα αυτο που ξερω ειναι οτι τηλεφωνησα στην διευθυντρια και μου ειπε οτι σε λιγες μερες φευγουν τα 2 αεροσκαφη για Καναδα ,τωρα τι να σου πω ,εργαζεσαι και εσυ α'αυτη την εταιρεια ποιον να πιστεψουμε???? :rolleyes:

Και γιατι λες οτι ελπιζεις τελευταια φορα να πεταξουν προς τα εκει??????
A και κατι αλλο γιατι στελλουν παντα το ασπρο και το γκρι??????
 
Πολυ εκνευρισμο διακρινω στο συγκεκριμενο topic και μαλιστα για μια εταιρεια που στην πραγματικοτητα δεν το αξιζει καθολου... ουτε αυτοι που την εχουν δεν ξερουν τι πολιτικη ακολουθει ακριβως η εταιρεια...
 
Αυτο ξαναπεστο,ρεζιλι γιναμαι 2 εταιρειες εχουμε στην Κυπρο και οι 2 ....αστα να πανε!!!!!!!!!!!!!!! :| :| :| :| :|
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top