Goldair Handling

Ζητουνται υπαλληλοι κρατησεων για το αεροδρομιο Αθηνων. Επιθυμητα προσοντα γνωση του Αμαντεους και η γνωση γερμανικων συνεκτιμαται. Περισσοτερες πληροφοριες στην ιστοσελιδα της εταιριας για αιτησεις/μειλ!
 
Na ρωτήσω κατι για διαφώτιση επειδή δεν εχω ασχοληθεί με το θέμα..Ειδα στο site της Goldair το λινκ για να κατεβάσεις τη φορμα του βιογραφικού-αιτηση να δουλέψεις ανάλογα με τα προσόντα σου κτλ..επειδή έχω 2 φίλους που ενδιαφέρονται εστω και εποχικοί (ανεργία γαρ) Βθμιας εκπαιδ,με διπλώματα για αμαξι-μηχανακι, κτλ χωρίς προϋπηρεσία όμως στο χώρο (πιστα,μεταφορα εμπορευματων κτλ) και εχουν 30αρίσει, απλά να τους πω καντε την αίτηση και ό,τι γινει; Εννοώ λογω ελλειψης προσοντων-πιστοποιημένων(πτυχία ξενων γλωσσών,ECDL),αυτοματα αποκλείονται απο καποιες θεσεις,αλλα σαν εργατόπαιδα διερωτώμουν εάν τυχαίνει να παιρνουν οι εταιρίες σε ράμπα,αποσκευες,καθαρισμο αφων,μεταφορά επιβατων.. (για να τους δώσουν και τα λιγότερα...)..Ετσι λειτουργει και η Swissport,δλδ μπαινεις κανεις αιτηση ον-λάιν κι αναμενεις στο ακουστικό σου;
 
Ας εκτυπωσουν την αιτηση να την συμπληρωσουν και να την πανε στο αεροδρομιο που ενδιαφερονται.τοσο απλο :)
 
Εχει ακουσει κανεις τιποτα για προσληψεις αυτες τις μερες στην goldair? :?: :hello?:
 
εχουν γινει προσληψεις μεσω ΕΣΠΑ καθως και συμβασιουχων με τους γνωστους μισθους γαλερας....
 
Απο οσο εχω ακουσει η εταιρεια παιρνει κοσμο...
 
4ωρους-5αωρους με μικτα απο 370 εως 650,2μηνιτες-4μηνιτες..και οι πιο πολλοι με επιδοτουμενα και κατω των 25...
 
οι 8ωροι ποσα παιρνουν τωρα στην γκολντερ?
 
βοηθοι ΧΑΜ 844 ευρω μηνα χωρις νυχτερινα αργιες και υπερωριες..... στα χανια.700κατι οι εργατες..
 
Καλησπέρα σας, γνωρίζετε αν έχει βγει καμιά νέα προκήρυξη για θέσεις εργασίας;
 
Top