Ιπτάμενο προσωπικό Ellinair

Re: Ellinair

Γεια σας! Μηπως γνωριζει καμια τι περιλαμβανει η δευτερη συνεντευξη ???

Θεσσαλονικη ημουν. Αρχικα με ρωτησαν στα ελληνικα μετα στα ρωσικα και στα αγγλικα. . Δηλαδη αν εχεις καποια γλωσσα και την γνωριζουν οι κοπελες θα σου μιλησουν και σε αυτην. . . Δν παρατηρησα να σου πω τα ατομα αλλα γενικα υπηρχε αγχος. . . Παντως να ξερεις οι κοπελες ειναι πολυ ευγενικες

Δυσκολευτηκα στα ρωσικα μονο γιατι εχω βασικη γνωση. Σε γενικες γραμμες νμζ ηταν καλα. . Εσυ πως τα πηγες? Μου δωσαν να διαβασω 2 σειρες απο ενα ρωσικο κειμενακι. . . Εγω θυμαμαι οτι ειπε πως αυτη ειναι η πρωτη συνεντευξη ισα ισα για να γνωριστουμε και η δευτερη και τελικη θα ειναι την αλλη βδομαδα. . Μονο αυτο. . .
 
Re: Ellinair

Ναι αυτό είπαν ότι σε όσους τηλεφωνήσουν θα περάσουν στην επόμενη φάση/ συνέντευξη που δεν διευκρίνισαν τι ακριβώς θα είναι. Δεν ειπωθηκε κάτι για πρόσληψη
 
Re: Ellinair

Γεια σας κοριτσια, εγω πηγα εχθες και μας ειπε η υπευθυνη που έπαιρνε τα βιογραφικα οτι οσες περάσουν την α φαση που ηταν χθες θα κληθουν σε μια εβδομαδα και για την β φαση που θα ειναι εκτενεστερη η συνεντευξη..δεν ειπε τι περιλαμβανει. Γνωριζει κανεις;
 
Re: Ellinair

Γεια σας και πάλι! Από μια κοπέλα έμαθα ότι της είπαν σε δύο εβδομάδες διάστημα θα καλέσουν όσους περάσουν και ότι θα προτιμήσουν άτομα με εμπειρία. Το είπαν σε κανέναν από εσάς που περάσε συνέντευξη;
 
Re: Ellinair

Εγω δν ακουσα κατι τετοιο. Και εξαλλου η προυπηρεσια δν ειναι απαραιτητη. . Ποιος ειπε στην κοπελα οτι θα παρουν ατομα που εχουν δουλεψει?
 
Re: Ellinair

Κι εμένα μου φαίνεται παράξενο... Φυσικά και δεν ζητάνε προϋπηρεσία από ό,τι λένε, αλλά έτσι της είπαν στη συνέντευξη.
 
Re: Ellinair

Παντως ξερω απο περυσι οτι πηραν ενα παιδι που δεν ειχες καθολου προυπηρεσια. . .
 
Re: Ellinair

Γεια σας παιδια! Σας πηρανε τηλ για την δευτερη συνεντευξη? Εμενα με πηραν. . Ξερει κανεις τι περιλαμβανει. . . Γνωριζω μονο οτι θα ειναι οπως η πρωτη αλλα εκτενεστερη. . . Αν γνωριζει καποιος κατι περισσοτερο ας μας πει. . .
 
Re: Ellinair

Εμένα με πήραν σήμερα το μεσημέρι τηλέφωνο για την δεύτερη συνέντευξη που λέει είναι η τελευταία και θα γίνει την Κυριακή. Θέλει φόρεμα ή φούστα και μαλλιά πιασμένα πίσω είπαν. Το τι θα ρωτήσουν δεν το ξέρω
 
Re: Ellinair

Και εμενα με πηραν τηλ για Κυριακη... ενας γνωστος μου ειπε οτι θα ειναι οπως την πρωτη φορα απλα η συζητηση θα ειναι εκτενεστερη! Και θα εχει ανωτερα στελεχη
 
Top