Welcome on Board! (πόσοι από εδώ, πόσοι από εκεί ?)

από που είσαστε ?

  • Ελλάδα

    Votes: 0 0,0%
  • Εξωτερικό

    Votes: 0 0,0%

  • Total voters
    0
  • Poll closed .
cavo_paradiso":1yj7xudr said:
ANYONE TO CHALLENGE ME??? :evil:


Let me try it!

Γεννήθηκα NOV1974 στο Herdecke της Βόρειας Ρηνανίας-Βεστφαλίας, 40 ημερών είχα την πρώτη μου πτήση από Φρανκφούρτη, ( :p ) μεγάλωσα πρώτα στη Θεσσαλονίκη, και μετά στην Κοζάνη. Κατόπιν και πάλι Θεσσαλονίκη (1982). Το 1991 για πρώτη φορα στο Μοναχο, μέχρι το Μάιο του 1994. Μετά την εκπλήρωση της στρατιωτικής θητείας μου επανήλθα στο Μοναχο (1996) όπου ζω, και δουλεύω. Η κοπέλα μου είναι Γερμανίδα, γεννημένη στο Καραγκάντα του Καζαχστάν (αλλα αμιγώς γερμανικής καταγωγής!). Ζει από το 1993 στο Weilheim, 60 χλμ από το Μοναχο.

Questions? ;)




gioannis ξεχνα αυτό που θες να πεις... Την απάντηση την ξέρεις.. :mrgreen: :p
 
Γεννήθηκα στην Γερμανία,μεγάλωσα στο χωριό Κουφόβουνο - Διδυμοτείχου και έπειτα 1 χρόνο Berlin, 4 χρόνια Κομοτηνή, 10 χρόνια Φλώρινα και τώρα πλέον Διδυμότειχο! ;)
 
Γεννηθηκα στη Χιο,μεχρι προτινος εμενα μονιμα τωρα μενω στη Θεσσαλονικη λογω σπουδων.
 
Γεννηθηκα στην Αμερικη, μεγαλωσα στην Αθηνα .. τωρα εχω για HUB την Νεα Υορκη :cool:
 
Oraia kontra ksespase :D

gennithika stin Germania (Saarbruecken), epita apo 4 xronia pigame stin Athina, meta gia spoudes kai didaktoriko sto Monaxo me endiameses ekdromes ERASMUS ktl stin Lyon (9 mines) sto Parisi (4 mines, sto ereunitiko kentro tis Eurocontrol http://www.eurocontrol.fr) kai stin Madriti (3 mines), meta 1.5 xronia sto Iraklio tis Kritis kai tora stin Lausanni tis Elvetias.

Pantos mia xara i germanides, ti les Makedona;
 
Nea Yorki

Meno edo kai 15 hronia stin NYC (Manhattan) logo doulias taxidevo 10 fores to hrono stin evropi

Eimai apo tin Athina, megalosa stin Glyfada vlepontas to aeroplana. Apo 10 hronon kratousa simiosis gia tis afixis kai anahorisis

Oli nomizan oti mr eihe htipisei o ilios.....

diavazo to airliners.gr kathimerina

Bravo se olous

Sygnomi gia ta Grenglish alla eimai stin doulia
 
Γεννήθηκα,μεγάλωσα και ζω στον Πειραιά.....(δουλεύω στην Αθήνα, έχω μισή καταγωγή από Θεσσαλονίκη και δεν είμαι παντρεμένη αλλά αυτά είναι άσχετα ε; :cool: )
 
72% εντος , 27% εκτος Ελλαδας ...
Το ποσοστο γυναικων ποσο ειναι σε αυτο το forum
:rolleyes: :rolleyes: ????


Γεννηθηκα στην Φρανκφουρτη , οπου και μεγαλωσα ,
ηρθαμε Αθηνα , οπου και τελειωσα την Γερμανικη Σχολη Αθηνων
και βρισκομαι στον χωρο του aviation απο το 1986 .
:!: :!:
και η λατρεια μου για αυτην την δουλεια ... ακομα να μου περασει :D :D
 
Γεννηθηκα Αυστραλία, εμεινα εκεί μέχρι το 1986, έκ τοτε μένω Ελλάδα, και ευτιχώς με αρκετά ταξίδια στό εξωτερικό.
 
Εγώ παίδες
γεννήθηκα Αθήνα, μέχρι τα 5 μου έζησα στη Λάρυμνα Λοκρίδος και σήμερα ζώ στο Βόλο.
Όνειρό μου να δω το αεροδρόμιο της Αγχιάλου να αποκτά καθημερινό traffic πολυθέσιων αεροσκαφών.
 
Top