Συζητήσεις Ιπτάμενων Συνοδών

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Ξέρεις αν θα γίνουν και άλλες; Μου φάνηκε ότι άρχισαν πολύ νωρίς, σα να μην είδαν καν τα βιογραφικά και σα να το παιξαν κλήρωση... Η μήπως πάει με αλφαβητική σειρά; Πέρισι μου είπαν οι φίλες μου ότι όλες στο group συνέντευξης είχαν επίθετο από Σ.
 
Καλή επιτυχία raki κ να προσέχεις τις ερωτήσεις στο τεστ, έχουν παγίδες. Αυτά από τις φίλες μου που πέρασαν πριν 1 και 2 χρόνια από την Αιγαίου.
 
Έχει ξανασυζητηθεί πέρυσι και δεν καλούν αλφαβητικά. Καλούν κατά προτεραιότητα πρώτα αυτά που τους κάνουν περισσότερο.
 
Αν ήταν με αλφαβητική σειρά κ δεν κοιτούσαν καν το βιογραφικό, ε τότε ένα ονοματεπώνυμο θα έφτανε και όχι ολόκληρο βιογραφικό!!!! :cool: :oops: :banana:
 
Anastasia5":3l0gw841 said:
Καλή επιτυχία raki κ να προσέχεις τις ερωτήσεις στο τεστ, έχουν παγίδες. Αυτά από τις φίλες μου που πέρασαν πριν 1 και 2 χρόνια από την Αιγαίου.


Anastasia se parakalw dose perisoteres leptomeries gi'auto pou eipes gia tis pagides!! please!! san ti p.x.??
 
Και τι τους κάνουν περισσότερο ας πούμε; Το lower στα αγγλικά; Mάλλον Κλεοπάτρα δε κοιτάνε τίποτα επειδή πολλές γνωστές και μερικές φίλες μου ήταν εκτός κ με ΠΟΛΛΑ παραπάνω από όσα ζήτησαν. Μόνο μια κοπέλα πέτυχε. Και αυτή επειδή περίσσεψε. Μάλλον και να με πάρουν τηλ χάρη θα τους κάνω. Είμαι 25,5 και απόφοιτη αγγλικής και 3 γλώσσες και αρκετά εμφανίσιμη και δεν είδα τηλ. Συμβουλή στα κορίτσια που αγωνιούν κάθε μέρα αν θα καλέσουν...ΜΗ ΠΕΡΙΜΕΝΕΤΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ. ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΡΟΣΧΕΔΙΑΣΜΕΝΑ. Μόνο αν περισσέψει κάποια ίσως κ της κάνουν τη χάρη να την πάρουν. Καληνύχτα.
 
Δέχομαι πως μπορεί να πέφτει κανείς και στις παγίδες του σε αυτό το τεστάκι αλλά ειλικρινά πόσο iq χρειάζεται για να πεις ότι συνεργάζεσαι σε ομάδα, ότι είσαι εκεί για να κάνεις ό,τι θέλει ο επιβάτης και ότι σου αρέσει η επικινδυνότητα;
 
Ίσως φταίει το χρώμα που έχεις στα μαλλιά σου...ναι, αυτό είναι.... αχ, κοπέλα μου, άκρη δεν θα βγάλεις!!!
 
Κάποια έγραψε,επικαλούμενη δείκτη νοημοσύνης μάλιστα,αυτό
και ότι σου αρέσει η επικινδυνότητα;
Με ύφος δηλαδή ότι είπε και σπουδαία "ατάκα",μέμφθηκε τους αξιολογητές για το ότι δεν εκτίμησαν το μεγαλείο της.Το άλλο δε;"Ό,τι θέλει ο επιβάτης;"
Πως συμπεράνατε,δεσποινίς,ότι έτσι είναι η δουλειά ενός μέλους πληρώματος αφους;Τα διαβάσατε στα "σος";
Μου αρέσει επίσης το γεγονός ότι διάφορες απορριφθείσες,παρηγορούν και παραστέκονται η μία στην άλλη χωρίς κάν να γνωρίζονται μεταξύ τους λες και η μία θα προσλάμβανε σίγουρα την άλλη αν της έπαιρνε συνέντευξη.
Για τη κατανόηση του φαινομένου,προτείνω την ανάγνωση του εξής βιβλίου:
ΛΕΜΠΕΣΗΣ Ε.,"Η Τεράστια Κοινωνική Σημασία των Βλακών στο Σύγχρονο Βίο",Μελέτη Κοινωνιολογική και Ψυχολογική,εκδ.ΣΠΗΛΙΩΤΗ.
 
Άλεξ σαφώς κ ο ρόλος των πληρωμάτων δεν είναι να υπηρετούν τους επιβάτες, αλλά πίστεψέ με σε Ολύμπικ κ Aegean οι οδηγίες είναι: ότι θέλει ο επιβάτης.
 
Top