Aegean Cabin Crew

Καλησπέρα σε όλες και σε όλους!
Υπάρχει καμιά που να πέρασε από συνέντευξη χθες στην Αθήνα?
Επίσης θέλω να ρωτήσω, αν ξέρει κανείς να μου πει πότε καλούν συνήθως για εκπαίδευση...Άμεσα ή εξαντλούν το χρονικό περιθώριο που μας λένε όταν τελειώνουμε τη συνέντευξη?
Ευχαριστώ πολύ!
 
Σήμερα το πρωί ανακοίνωσαν πρόσκληση εκδήλωσης εμδιαφεροντος για Ηράκλειο. Που σημαίνει τίποτα δεν έχει τελειώσει για τις υποψήφιες. Απλά δε μπορώ να καταλάβω γιατί δε προλαμβάνουν προσωπικό που ήδη έχει περάσει τη δεύτερη φάση στην Αθήνα. Ούτως ή άλλως και αυτές/οι που ξεκινούν εκπαίδευση οι οποίοι πέρασαν συνέντευξη Αθήνα οι περισσότεροι Ηράκλειο θα βρεθούν. Μην είστε απαισιοδοξοι/ες διότι και πέρυσι πολλοί που δεν είχαν λάβει εμαιλ ξαφνικά δέχτηκαν τηλέφωνο για εκπαίδευση και η χαρά ήταν διπλή!! Μεταξύ μας πάντως επειδή ακούστηκαν και άλλες εταιρίες που ανακοίνωσαν θέσεις, δεν αξίζει διότι δεδουλευμένα ακόμα έχουν να λαμβάνουν οι κυρίες-ελληνική εταιρία. Επίσης όσον αφορά τη χαμηλού κόστους εταιρεία που ακούστηκε πολλάκις στις συζητήσεις σοβαρή φθηνή αξιόλογη αλλά εκπαιδευεσαι Αθήνα και αφού πληρώσεις 500 ευρώ με την εγγραφή και φυσικά πληρώσεις εκπαίδευση περί τα 2500 ευρώ σου ανακοινώνουν τη βάση που πιθανόν να είναι Λονδίνο ή Δανία. Πρέπει να σαι τυχερή για να σου κάτσει η Αθήνα Αθήνα.μόνο η Αιγαίου σου εξασφαλίζει διαμονή σε έελληνικό έδαφος με σταθερή μηνιαία ανταμοιβή.
 
Κορίτσια δεύτερη τρύπα στο αυτί έχει καμία να μας πει αν επιτρέπεται ή όχι;
 
καλυτερα να τη βγάλεις !!!!good luck
 
Συγγνώμη που διακόπτω αυτήν την ενδιαφέρουσα συζήτηση, αλλά λύστε μου μια απορία: Πώς «βγαίνουν» οι τρύπες από τα αυτιά;
 
Ναι, αλλά τι στόκος ? Αρμόστοκος, ξυλόστοκος, ακρυλικός, σπατουλαρίσματος, εποξικός, πεταλόστοκος, σιδηρόστοκος ?

Μην δημιουργείς περισσότερες απορίες.
 
Επειδη τις τελευταιες μερες πηγαινοερχομαι στο Ελ.Βενιζελος για δουλειες του γραφειου,οσες ιπταμενες(νεες)της Α3 εχω δει εχουν ακριβως την κοψια..φωτοτυπια κανονικη..1.67 με 1.70,αδυνατες χωρις πιασιματα η υπερβολικο μπουστο,95% καστανες η μαυρομαλλες,γενικα στρογγυλα προσωπα.Η Α3 φετος επελεξε ομοιομορφια εξωτερικη στα πληρωματα καμπινας της(μακαρι να βγουν λιρα 100 και ως προς την εκπαιδευση)και για λογους εταιρικου προφιλ αλλα και για οικονομια στις στολες;
 
Σου έχω μερικά ερωτήματα προς διευκρίνιση:
1) Πως διακρίνεις τις "νέες" ιπτάμενες της Α3;
2) Πως ορίζεις το υπερβολικό μπούστο;
 
Top