Αναζήτηση οικονομικών πτήσεων

  • Thread starter GP707
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Παιδιά ψάχνω πτήση ATH-LEJ, αναχώρηση 19/03 και επιστροφή 21/03. Από το site της Lufthansa ο πιο φθηνός συνδυασμός βγαίνει αν θυμάμαι καλά στα 490Ε (Α3 και Lufthansa City Line) ενώ σήμερα που κοίταξα στο orbitz βγαίνει 204Ε (Lufthansa και Lufthansa City Line αντίστοιχα), και οι δύο τιμές μαζί με τους φόρους. Ο μόνος μου προβληματισμός είναι ότι δεν έχω ξανακλείσει πτήση από sites τέτοιου τύπου και δεν ξέρω τι παίζει. Διάβασα και παλιότερα posts και είδα θετικές αντιδράσεις. Να το επιχειρήσω?

Ευχαριστώ προκαταβολικά.
 
Τι εννοεις με το LEΖ ? :?
Γενικα δεν εχω αντιμετωπυσει προβλημα με τετοιου ειδους site, συγκεκριμενα με το kayak εχω κλεισει προς ΗΠΑ και ολα ηταν ΟΚ!
 
mikedlkece":yzhpww4a said:
Τι εννοεις με το LEΖ ? :?

Το Leipzig :)

Και το expedia και το kayak στην ίδια τιμή το δίνουν, μάλλον θα τη κλείσω σε κάποιο από αυτά τα 3 τελικά. Βέβαια έχω 4 ώρες αναμονή στο Μόναχο αλλά έτσι θα έχω χρόνο να βγάλω και μερικές φωτογραφίες :D
 
Το είδα αλλά δυστυχώς δεν με βολεύει η ώρα αναχώρησης από Αθήνα. Σε ευχαριστώ πολύ που μου το έδειξες όμως :)
 
Ψαχνω για Βαρσοβια καπου Χριστουγεννα-Πρωτοχρονια οτιδηποτε οικονομικο αλλα το λιγοτερο που βρισκω ειναι με 600 για 2 ατομα πηγενε-ελα πανω κατω.Εχει κανεις καμια ιδεα?
 
H Malev εχει εκεινες τις ημερες απο 255, κοιταξε στην σελιδα της..
 
και η CSA έχει με 200αρι
 
Παιδιά καλημέρα!

Πάω Σεϋχέλλες!!!
Το θέμα είναι όμως ΠΩΣ θα πάω...

Σε αυτό θα ήθελα παρακαλώ την βοήθειά σας. Είδα ότι πολλοί πηγαίνουν με Qatar μέσω Doha.
1) Υπάρχει άλλη εταιρία που να βολεύει?
2) Παίζουν προσφορές σε τέτοιους προορισμούς? Να βιαστώ να κλείσω εισητήρια ή να περιμένω μήπως βγει καμία προσφορά???

Ευχαριστώ πολύ για την βοήθεια...
 
Top