Astra Airlines

Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Το Ντονέτσκ, το Κίεβο, το Ροστόβ εκτελούνταν και τα προηγούμενα χρόνια με το BAe146, οπότε και φέτος θα εκτελούνται κυρίως με το BAe.

Το πρόγραμμα δρομολογίων εσωτερικού για την ώρα είναι το εξής:

SKG-JKH: 7 πτήσεις/εβδομάδα με 784 διαθέσιμες θέσεις (έναντι 5 πτήσεων και 400 θέσεων που είναι υποχρεωμένη να παρέχει) [καθημερινά]
SKG-SMI: 7 πτήσεις/εβδομάδα με 784 διαθέσιμες θέσεις (έναντι 5 πτήσεων και 400 θέσεων που είναι υποχρεωμένη να παρέχει) [καθημερινά]
SKG-CFU: 5 πτήσεις/εβδομάδα με 560 διαθέσιμες θέσεις (έναντι 300 θέσεων που είναι υποχρεωμένη να παρέχει) [ΔΕ, ΤΡ, ΤΕ, ΠΑ, ΣΑ]
SKG-KLX: 5 πτήσεις/εβδομάδα με 560 διαθέσιμες θέσεις (έναντι 4 πτήσεων και 240 θέσεων που είναι υποχρεωμένη να παρέχει) [ΔΕ, ΤΡ, ΤΕ, ΠΑ, ΚΥ]

ATH-JSH: 7 πτήσεις/εβδομάδα με 784 διαθέσιμες θέσεις (έναντι 490 θέσεων που είναι υποχρεωμένη να παρέχει) [καθημερινά εκτός ΤΕ, με 2 πτήσεις κάθε ΠΑ]
SKG-ATH: 4 πτήσεις/εβδομάδα με 448 διαθέσιμες θέσεις [ΔΕ, ΠΕ, ΣΑ, ΚΥ] και το ATH-SKG [ΔΕ, ΤΡ, ΠΑ, ΣΑ]
 
SKG-DOK-SKG Κάθε Τρίτη και Σάββατο με BAe
SKG-ROV-SKG Κάθε Πέμπτη και Κυριακή με BAe
SKG-KBP-SKG Kάθε Τετάρτη,Πέμπτη,Παρασκευή και Κυριακή με BAe (Τετάρτη και Κυριακή απο τέλη Μαιου με Α320)
 
Εβαλα στο Airtichets στην αναζητηση το δρομολογιο με επιστροφη SKG DOK και μου εβγαλε οτι δεν υπαρχει πτηση της Αστρα απο Θεσσαλονικη!!!
Ερωτηση απο αμελεια εγινε η εσκεμενα εγω πιστευω οτι υσχειει το δευτερο :wall:
 
Εσκεμμένα από την Astra ή το airtickets;
Έλεος.
 
σε κανένα site κρατήσεων δεν την εμφανίζει..
 
Πρωτομαγια 2012 , και το ολοπρασινο αεροπλανο της ΑΣΤΡΑ , ( SX-DIX ) προσγειωθηκε για πρωτη φορα στην ΣΗΤΕΙΑ ( αρθμ. πτησης 804 , απο Αθηνα ) με 9 ( !!!!! ) επιβατες .
http://www.youtube.com/watch?v=kcmU5MB8 ... e=youtu.be
 
Είναι και το φτηνό εισιτήριο που έχει βάλει η εταιρία και βοηθάει να γεμίσει το αεροπλάνο...
 
Ήμουν σήμερα στην πτήση ATH-SKG με Α2. Αριθμός επιβατών: 7!
 
Status
Κλειστό για νεότερες απαντήσεις.
Top