Cobalt Air

  • Thread starter mxnk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Δεν νομίζω να είχε κακή πληρότητα, όλες σχεδόν οι πτήσεις είχαν πολύ καλές πληρότητες εκτός βέβαια του Δουβλίνου. Ότι είναι ένα μπάχαλο ακόμη είναι... :rolleyes:
 
Υπόψιν η σημερινή πτήση skg-lca δεν θα γίνει.
 
Αν εννοείς την Κυριακή έτσι κι αλιώς δεν έχει πτήση για Θεσσαλονίκη.
 
Άργησαν, θα έλεγα.
 
Επίσης, άργησε να αναφερθεί και το diversion της CO729 στο LGAV της προάλλες λόγο τεχνικού, γκουγκ μουγκ στο φόρουμ.
 
Δε νομίζω, πως υπάρχει «γκουγκ μουγκ» στο τόπικ, αγαπητέ Αστροναύτη. Πιο πολύ θα το αποκαλούσα «έλλειψη ενδιαφέροντος» λόγω μη-εντοπιότητας.
 
Έτσι ακριβώς. Προσωπικά είχα διαβάσει για το συμβάν την ημέρα που έγινε αλλά δεν έκανα τον κόπο να το γράψω. Αν ήταν φυσικά η Α3 ήδη θα είχαμε τοπικό 2 σελίδων.

Στο atw υπάρχει ρεπορτάζ και δηλώσεις τόσο του SRU chief όσο και εκπροσώπου της αεροπορικής. Αυτό που κρατάω είναι ότι Σεπτέμβρη περιμένουν dry ένα 320 κι ένα 319.
 
Τί έρευνα να γίνει<?> όλες οι καθυστερήσεις γιατί περί αυτό πρόκειτε γίνονταν και θα γίνονται λόγω έλλειψη αεροσκαφών.Όταν μου έχεις προορισμούς άνω των πέντε ωρών και 3-4 πτήσεις κοντινών αποστάσεων την μερα και όλα αυτά με 2 μόνο αεροσκαφη λογικά θα σου κάτσει καθυστέρηση.
 
Σήμερα απ' ότι βλέπω η 620 από STN εκτελείται 6 ώρες νωρίτερα, με Τitan 752 :!: Λογικά θα κάνει και την 619 για Λοντίνο. Το θέμα είναι αν έπαθε κάτι το CS-TKV :rolleyes:
 
Top