Cycladic Airways (ex CycladesAir & ex Naxos Air)

  • Thread starter OA702
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Εκτελεί κανονικά πτήσεις, πράγματι. Καλεί ως iFly, με callsign IFM. Σήμερα έχει εκτελέσει τις εξής πτήσεις με επιβάτες:

IFM100 LGPA-LGSR
IFM020 LGSR-LGSA
IFM021 LGSA-LGSR
IFM071 LGSR-LGMK

και φαντάζομαι θα καταληξει στη βαση της Παρου πριν να κλείσουν τα VFR. Όλες οι πτήσεις all the way VFR , στα 3500 η πρωτη και στα 4500 πόδια οι τρεις άλλες πτησεις.
 
Το site άνοιξε και σιγά σιγά αρχίζουν να φορτώνουν πτήσεις.
Home Page | CycladesAir
 
Και έχει βγάλει για αυτό το ΠΣΚ κάποια εισιτήρια στη συμβολική τιμή του 1€ για promotion φαντάζομαι.
 
Όλα καλά και καλή τους επιτυχία. Επιτρέψτε μου να ρωτήσω, το ότι μεταξύ των Χειριστών είναι και δύο γυναίκες είναι λόγος διαφήμισης ή δυσφήμησης? Δεν το καταλαβαίνω οι γυναίκες δεν είναι καλοί Χειριστές? Γιατί το αναφέρουν? Φυσικά η μία εξ αυτών (γνωστό μοντέλο της TV) αυτοδιαφημίζεται με όποιο μέσον βρεί μπροστά της και έχει κάνει τα πάντα Facebook. Εύχομαι να έχουν καλές, ασφαλείς και γεμάτες ???? πτήσεις χωρίς φανφάρες.
 
Ειδικά για Ryanair..... δύσκολα θα βγάλει τον χειμώνα :D:D:D
 
Κόκκινος συναγερμός σε Δουβλίνο και Αθήνα μετά την ανακοίνωση :wall:
Όλοι τρέχουν να γραφτούν για επιδόματα ανεργίας :mrgreen:
Βρε τον λιλιπούτειο μας τάραξε το σουαρέ πανάθεμα τον :laola:
Post automatically merged:

Θέλω κι εγώ από αυτό το ναρκωτικό που πήρε αυτός που έγραψε αυτήν την είδηση ...

Πρόβλημα για Aegean, Ryanair - Βγήκε νέα ελληνική αεροπορική εταιρεία
Σκέψου τι είναι ικανός ο άνθρωπος να γράψει χωρίς ναρκωτικά, μόνο αυτό. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Θαυμάζω το μεγαλείο και ταπεινά υποκλίνομαι.
 
Last edited:
Είναι όλα λάθος εν τω μεταξύ, από την φωτογραφία, μέχρι του ότι το τσεσνα είναι σαν ιδιωτικό τζετ και ότι με τα 3 αεροπλανάκια τρέμει η Ryanair..
 
Και τι άνεεεετο! Σαν να ταξιδεύεις μέσα σε πλυντήριο ρούχων.
 
Είναι μαύρος κύκνος 100%
 
Top