Δρομολόγια Aegean

• Thread starter mrk
  • Ημερομηνία δημιουργίας

teris3

Business-Class-Member
Απο SKG ξεκιναει απο 16/5 το Βερολίνο και την Μόσχα, στις 17/5 το Λονδίνο, στις 18/5 το Αμβούργο, στις 20/5 η Βαρσοβία, στις 25/5 η Νυρεμβέργη. Τον Ιούνιο, την 1η/6 ακολουθούν οι Βρυξέλλες , στις 4/6 αρχίζουν οι πτήσεις από Παρίσι και στις 5/6 η σύνδεση με Αγία Πετρούπολη.

Ανάθεμα ποσες απο αυτες θα γινουν στην πραγματικοτητα...

ale3

Business-Class-Member
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
AEE
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
Το δρομολόγιο Ηράκλειο-Λονδίνο από 5x πάει σε καθημερινό

spotterakis

Concorde-Class-Member
EZY
LGTS
Kαι JMK-LHR 3w από 19 Ιουνίου

Ulrike

First-Class-Member
LGTS
Φορτώθηκε και το χειμερινό πρόγραμμα (βέβαια, μάλλον δεν θα είναι το τελικό….). Από τα νέα δρομολόγια από Θεσσαλονίκη, συνεχίζονται το SKG-BER και SKG-ZRH, με 2 weekly, όχι όμως Λονδίνο, Βρυξέλλες, Παρίσι.

Angel Aviation

Business-Class-Member
DLH
LGSA
Thank you Ulrike!

Εγινε η πρώτη κράτηση για Δεκέμβριο, προς Ελσίνκι!

Πρέπει να ήμουν ο πρώτος που εκανε κράτηση. Νομίζω τα αντανακλαστικά μου θα επρεπε να μου δώσει ενα εισιτήριο επιβράβευσης για την επιστροφή :eek:
Η κράτηση έγινε με μίλια. Χωρίς επιλογή θέσης. Θα εξαρτηθεί από την επιστροφή. πιστεύω μέχρι τότε θα υπάρξουν προσφορές.

spotterakis

Concorde-Class-Member
EZY
LGTS
Ξερει κανεις γιατι το καλοκαιρι δεν μου βγαζει καμια απευθειας πτηση απο KLX? Δεν μου βγαζει τπτ για CDG,CPH,DUS,MUC,MXP,ARN,DME

spotterakis

Concorde-Class-Member
EZY
LGTS
Oλα σχεδον τα δρομολογια από SKG πηγαν για Ιούνιο..Το SKG-LHR, αλλαξε σε 1,3,6 και απο βραδινο πηγε πρωινο την Δευτερα, κ τις αλλες 2 μερες πηρε τα παλια σλοτ της ΟΑ στις 1520..Το SKG-HAM το συνεχίζει κ χειμωνα, Δευ,Παρ..

6circles

Business-Class-Member
UAE
NZAA
Τουλάχιστον 5 πτήσεις της Αιγαίου έχουν πραγματοποιηθεί ή θα πραγματοποιηθούν προς και από το Τέλ Αβίβ σήμερα από διάφορα αεροδρόμια της χώρας...
Αν σκεφτεί κανείς ότι πολλές ξένες εταιρίες όπως η ΒΑ και η KLM ματαιώνουν τις πτήσεις τους αυτές τις μέρες αξίζει κάποιος να αναρωτηθεί για το σκεπτικό την εταιρίας να πετάει σε εμπόλεμη περιοχή....:oops:.
Να υποθέσω ότι είναι πτήσεις επαναπατρισμού; Νομίζω το ρίσκο είναι αρκετά μεγάλο.

OveLix

First-Class-Member
Περιοχή
Elbonia
Εμπόλεμη φαίνεται στους Ευρωπαίους. Για το Ισραήλ και τη Χαμάς είναι τα εαρινά τους γυμνάσια.