Δρομολόγια Aegean

  • Thread starter mrk
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Ιδίως στο Μιλάνο δεν παει και πολύ καλά...
 
νομιζω πως μια ανταποκριση με πολωνια θα ειχε καπως πελατεια
 
Thanasis_U2":c5l430ad said:
νομιζω πως μια ανταποκριση με πολωνια θα ειχε καπως πελατεια

Φίλε Thanasis_U2,
τι ακριβώς εννοείς με "...ανταπόκριση με Πολωνία..." ;
:rolleyes:
 
Παράθεση από capital.gr (21/11)(όλο το άρθρο εδώ)


Ο κ. Βασιλάκης επεσήμανε ότι η εταιρεία στοχεύει στην περαιτέρω εξάπλωση του δικτύου στο εξωτερικό, προσθέτοντας νέους προορισμούς το 2008, οι οποίοι θα ανακοινωθούν σε δυο περίπου εβδομάδες.

Κριτήρια επέκτασης του δικτύου θεωρούνται προορισμοί εντός 4 ωρών, επομένως πιθανοί προορισμοί είναι πόλεις, όπως Παρίσι, Λονδίνο, Μάντσεστερ, Βρυξέλες, Άμστερνταμ, Πράγα, Βιέννη, Ζυρίχη, Βαρκελώνη, Μαδρίτη, Βουδαπέστη, Βελιγράδι, Βαρσοβία, Μόσχα, Κίεβο, Βηρυτός, Κων/πόλη και Τελ Αβίβ.
 
Πλέον όμως και η EZY έχει τσουχτερές τιμές αν θες να κλείσεις εισητήριο σε χρονικό ορίζοντα περίπου 1-3 βδομάδες. Ασε που κάποιες πτήσεις είναι σε τραγικές ώρες. Αυτή που φτάνει αργά στο LGW σε πολλούς είναι άχρηστη γιατί πρέπει να πάρουν ταξί (που φυσικά είναι πανάκριβο) ή να περιμένουν το πρώτο τρένο ως τα χαράματα. Οπως και η πρωινή για Αθήνα είναι πολύ πρωί ώστε να προλάβεις το 1ο τρένο. Νομίζω ότι υπάρχει χώρος κ για 1-2 πτήσεις ακόμα, αν όχι στο LHR, τουλάχιστον στο LGW.
 
Âïõäáðåóôç ñå ðáéäéáááááá......... äùóôå ê êáôé áðï åäù....
 
hello

παίζω γκανιάν BEG, IST, BRU και αουτσάιντερ KBP/ODS, TIA, BUD. Κανένας άλλος :idea:
Θα έχει και έπαθλο :p
 
Τα ρέστα μου.....

Εμένα κάτι μου μυρίζει για Ζυρίχη...
Κομβικό σημείο είναι, πληρότητες έχει (βλέπε Swiss), άρα..??
Καί κανά δύο δρομολόγια/εβδόμαδα για CPH καλά είναι..
 
το σκ που μας περασε ειμουν στην ζυρηχη κοιταζοντασ τον πινακα για το που κανει καθε εταιρια τσεκ ιν ειδα το ονομα της aegean ξερει κανεις τιποτα για καινουργια δρομολογια? το σιτε δεν λεει τιποτα!!!
 
Πρόσφατα μας επισκέφθηκε η υπεύθυνη πωλήσεων της Α3 για τη Βαυαρία και έκανε λόγο για Λονδίνο και Τίρανα....
 
Top