Εορταστικό Αεροπορικό Κουίζ Airliners.GR 2016

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Μπράβο σε όλους τους εμπλεκόμενους, πολύ καλή δουλειά! Αρκετά δύσκολο ακόμα και για αυτούς που έχουν γνώσεις, τους παλαιότερους.
 
Σίγουρα υπάρχουν μερικές πολύ δύσκολες ερωτήσεις. Επιμονή θέλουν.
 
Κάποιες ερωτήσεις είναι πολύ "άρρωστες" αλλά μας αρέσει ;) Καλή χρονιά και καλή επιτυχία σε όλους!!
 
Καλή χρονιά σε όλα τα μέλη του forum, μπράβο στην ομάδα του κουίζ για την πολύ καλή δουλειά που έγινε.
Από τις ερωτήσεις δεν ξέρω καμία αλλά ελπίζω να καταφέρω να απαντήσω σε 2 -3.
 
Biglarry, το θεμα δεν ειναι να τις ξέρεις απο πριν. Κανεις δεν ειναι ο Sheldon Cooper της αεροπορίας. Ο χαβαλες ειναι να ψάξεις να βρεις τις απαντήσεις. :cool:
 
ΔΙΕΥΚΡΙΝΗΣΗ

ΕΡΩΤΗΣΗ 27Γ

Εάν βρείτε δύο αεροπορικές εταιρείες που ταιριάζουν στην φωτογραφία, όποια και να απαντήσετε η απάντηση θα θεωρηθεί σωστή.
 
Καλή Χρονιά!
Έχω μια απορία. Στις ερωτήσεις που δεν ξέρουμε την απάντηση , να μην τις απαντάμε ή να ψάξουμε; :?:
 
Οποίος ξέρει όλες τις απαντήσεις χωρίς να ψάξει, χρήζει ιατρικής φροντίδας αμέσως!

Το ψάξιμο είναι που έχει την πλάκα και το εν ενδιαφέρον.
 
Επειδή είμαι στραβάδι , δεν εχω σκοπό να βάλω γυαλάκια ούτε να βγάλω γκρίζα μαλλιά, αλλά είμαι στην ευχάριστη θέση να βρω το αεροδρόμιο με τις ανδρικές τουαλέτες :banana: :banana: :thx: Κατά τα άλλα θα περιμένω τις απαντήσεις ειδικά στις μη ευδιάκριτες φωτο :rolleyes: Καλή επιτυχία :D
 
Stelionas":3tx9016o said:
Έχω μια απορία. Στις ερωτήσεις που δεν ξέρουμε την απάντηση , να μην τις απαντάμε ή να ψάξουμε; :?:

Αν το ζητούμενο ήταν να γνωρίζουμε τις απαντήσεις από πριν, δεν θα βάζαμε online quiz με διάρκεια 1 μήνα... θα είχαμε νοικιάσει αμφιθέατρο και θα μαζευόμασταν να γράψουμε για 1 ώρα. :rolleyes: :D :p
 
Top