Εορταστικό Αεροπορικό Κουίζ Airliners.GR 2016

  • Thread starter gonso
  • Ημερομηνία δημιουργίας
gefly":wyw2tpfg said:
αλλά είμαι στην ευχάριστη θέση να βρω το αεροδρόμιο με τις ανδρικές τουαλέτες

Δε μου το λες εμένα, που εχω κολλήσει και δεν πρχωράει το αεροπλάνο ?
 
flying Doc":3bwv7pbw said:
gefly":3bwv7pbw said:
αλλά είμαι στην ευχάριστη θέση να βρω το αεροδρόμιο με τις ανδρικές τουαλέτες

Δε μου το λες εμένα, που εχω κολλήσει και δεν πρχωράει το αεροπλάνο ?


Είπαμε στραβάδι στραβάδι αλλά σέβομαι τους κανόνες, αφού εφτασες μέχρι εκεί εύκολο είναι ( σαν τα προφορικά σε ξένη γλώσσα ), τι να λέω εγω που προσπαθώ να αποκρυπρογραφήσω :wall: τις γρατσουνιές της γάτας (βλέπε αεροδρόμια :? ) :twisted: :twisted:
 
Σέβομαι την τιμιότητά σου, αλλά το βρήκα. Αυτό που με π@$/^^ξε ήταν το 3 το οποίο βρεθηκε τελευταιο.
 
Συγχαρητήρια στους διοργανωτές και ευχαριστούμε για άλλη μια φορά. Θα ήθελα να διευκρινίσετε κάτι. Μπορούν να απαντήσουν και οι συμμετέχοντες του εύκολου quiz την ερώτηση bonus; Ή απευθύνεται μόνο σε αυτούς που διαγωνίζονται στο δύσκολο; :great:
 
LEKPO1A":34vwc4jn said:
Αν το ζητούμενο ήταν να γνωρίζουμε τις απαντήσεις από πριν, δεν θα βάζαμε online quiz με διάρκεια 1 μήνα... θα είχαμε νοικιάσει αμφιθέατρο και θα μαζευόμασταν να γράψουμε για 1 ώρα. :rolleyes: :D :p
Αυτό το έχω και γώ στο μυαλό μου....Κάτι σαν φόρμα ερωταπαντήσεων on-line σε πραγματικό χρόνο σαν IQ test ένα πράμα...
Ή του χρόνου βάλτε ότι όσες ερωτήσεις απαντηθούν στις πρώτες 2-3 ώρες να μετράνε διπλά...

flying Doc":34vwc4jn said:
Δε μου το λες εμένα, που εχω κολλήσει και δεν πρχωράει το αεροπλάνο ?
Καλά τις έχετε βρεί ολες και πήγατε στην bonus που είναι όλα ή τίποτα;;;
Βρείτε τα σίγουρα πρώτα που λέγαμε και στο σχολείο και αφήστε το bonus....
 
Δεν τα έχουμε βρει όλα αλλά η bonus ήταν δελεαστική!!! Την απάντησα κι εγώ (σωστά ή όχι, θα δείξει)!!!
 
andreas-cyprus":3ty6143s said:
Θα ήθελα να διευκρινίσετε κάτι. Μπορούν να απαντήσουν και οι συμμετέχοντες του εύκολου quiz την ερώτηση bonus; Ή απευθύνεται μόνο σε αυτούς που διαγωνίζονται στο δύσκολο; :great:

Αντρέα, καλή ερώτηση. Αν έχεις δουλέψει την μπόνους και τελειώσει το εύκολο, έχεις (στην καλύτερη περίπτωση) 270 βαθμούς από το μέγιστο 350, δεν είναι και άσχημα. Να δούμε τί γνώμη έχει και ο LEKPO1A
 
gonso":hedxzv1y said:
Αν έχεις δουλέψει την μπόνους και τελειώσει το εύκολο, έχεις (στην καλύτερη περίπτωση) 270 βαθμούς από το μέγιστο 350, δεν είναι και άσχημα.
Εύκολα χαρίζεις τους πολύτιμους βαθμούς, gonso μου. :D Εύκολο και μπόνους κάνει άθροισμα 170... ;)
Φυσικά, αν το δεχτεί η ολομέλεια. :D
 
Ναί σόρρυ, έχω χοντρά δάκτυλα!
 
Ασάλιωτα, Αβάδιστα ,ΑΑΑ. Η πρώτη φουρνιά απαντήσεων έφυγε. Είμαι πολύ περίεργος να δω αν βρήκα την Bonus και τον ηγέτη που έγινε αεροδρόμιο (αντί να γίνει βουλανιζατέρ)
 
Top