Flightsim

Εγώ προσωπικά χρησιμοποιώ και τα δύο. To REX περιλαμβάνει και τα γραφικά που διαφοροποιούν πάρα πολύ σύννεφα, τον ήλιο πρωί-βράδυ, ήδη νεφών, θάλασσα κτλ. ειδικά αν πετάς το FS9, ωστόσο η μηχανή που κατέβαζει τον καιρό δεν ήταν αξιόπιστη. Το Active SKY ειδικά το ASE είναι πολύ αξιόπιστο, αλλά περιλαμβάνει μόνο την μηχανή του καιρού. ΕΠομένως συνδυασμός των δύο δίνει το καλύτερο αποτέλεσμα
 
Αctive sky evolution για τον καιρό,Rex για τα παραπάνω που αναφέρει το παραπάνω μνμ.
 
δηλαδη ανοιγουμε και αφηνουμε ανοικτα και τα 2 προγραμματα οταν ειμαστε στο fsx!?δεν επιβαρύνεται το σύστημα οταν τρέχουν και τα 2 μαζι? πσ.παιδιά στο fsx το sp2 προυποθέτει το sp1?με το 2 είμαι καλυμένος σωστά?
 
αν δεν κανω λαθος δηλαδη το rex κανει την ίδια δουλειά με το active sky graphics(και εκει επιλεγεις ηδη απο συννεφα-πρωινο ήλιο κτλ ?ευχαριστω
 
Καί τα δύο κάνουν περίπου την ίδια δουλειά με τα textures(αλλάζουν χρώματα,σύννεφα,κλπ)απλά το Active Sky έχει πιό ακριβή live καιρό.

Και ένα βίντεο με Jetair Fly απο Βρυξέλλες για Χίο :p
 
παιδιά στο fsx το sp2 προυποθέτει το sp1?με το 2 είμαι καλυμένος σωστά?
 
το siτe της Άστρα Βίρτουαλ είναι γεγονός! Σε λίγες μέρες θα μπουρούμε να το δούμε όλοι! :) το siτe θα είναι το εξής: astravirtual.com .

Φιλικά

Δημήτρης Κουφόπουλος AZI005 P.R.D./Ins
 
Site Τέζα
 
Μετά απο αρκετές ώρες πτήσεις με το το fs 2004 είπα να αγοράσω το fsx έτσι για αναβάθμιση.Μετα λύπης μου διαπίστωσα πως το Α320 δεν υπάρχει για να το επιλέξω.Όσες φορές και να έκανα τη διαδικασία για να το κατεβάσω,όταν πάω να το επιλέξω δεν υπάρχει.Έχω διαβάσει άπειρες φορές ανάλογα post μήπως κάνω κάτι λάθος αλλα άκρη δεν βρήκα.Παρακαλώ αν κάποιος βρει λίγο χρόνο να μου παραθέσει ξανά την διαδικασία μπας και τα καταφέρω.
Ευχαριστώ ρε παίδες...
 
Κάτι είναι μπλεγμένο εδώ. Το Α320 είναι στα default αεροπλάνα του FSX. Κανονικά θα έπρεπε να το βλέπεις. Εσύ τι πας να κατεβάσεις;
 
Top