Flightsim

Αν και εγώ παίζω από το 2002 FS, με πληκτρολόγιο, από 4 χρόνον!
 
Εγω τον προηγουμενο μηνα αρχισα να παιζω :D .... Αλλα τωρα με τις εξετασεις του σχολειου... Δεν παιζω και τοσο πολυ :?
 
futAIR":3m5h40y5 said:
Ενα joystick πιστευω ειναι οτι πρεπει για εναν που παιζει normal ωρες . Και γω με το πληκτρολογιο αρχισα να παιζω αλλα μετα μολις αγορασα το joystick... ευχαριστηθηκα να πεταω!! :banana:
Ποιο joystick εχεις;
 
:D :D Αμα σου πω μην αρχισεις να γελας.... εχω αυτο http://www.plaisio.gr/Gaming/Controller ... 912170.htm

Πιστευω πως δεν εχει καμια σχεση με την τιμη του... Το πηρα ετσι απο περιεργεια για να δω τι κανει και νομιζω οτι ειναι πολυ καλο.... :p
 
Παιδια εχω το FSX και θελω να συνδεθω online μπορει καποιος να μου εξηγησει πως να το κανα αυτο?Ευχαριστω πολυ.
 
Εγώ πάλι έχω το YOKE,THROTTLE και το LIGHTING PANEL της SAITEK . . . πολύ κόστος αλλά αξίζει τα λεφτα
 
kostin":28vl63hy said:
Παιδιά έχω το FSX και θέλω να συνδεθώ online μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως να το κάνα αυτό?Ευχαριστώ πολύ.

Γειά σου χρήστη kostin!
Στο FSX πρέπει να φτιάξεις λογαριασμό GameSpy στο Multiplayer, μέσα στο παιχνίδι :idea:
Προσοχή! Μετά πρέπει να το κάνεις activate μέσα από το email σου. Μέτα απλούστατα κανε σύνδεση με τον φτιαγμένο λογαριασμό
Καλές πτήσεις! Το καλύτερο είναι το VATSIM! Ψάξε το!
:great:
Happy Landings!!
 
Δύσκολη η vatsim . . . Δεν μπορώ να μιλήσω με τον πύργο . . . πως γίνεται αν δεν έχω ακουστικά αλλα μόνο απο το πληκτρολόγιο ?
 
Κατέβασε το SquawkBOX, και μπες στο HVACC, και στο website της Vatsim... :great: Η αρχή ήταν δύσκολη και για εμένα, τώρα περνώ ώρες με πτήσεις.. Πολύ καλό πράγμα.
 
Όντος, πολύ ωραίο......έχω καταφέρει να κάνω σύνδεση (Έχω account και τα σχετικά) αλλά όταν βλέπω όλλα τα υπόλοιπα αεροπλάνα-χρήστες έχουν πολύ ασχημα γραφικά . . . δεν είναι ίδια με του αεροπλάνου μου . . . έχουν μόνο το όνομα της εταιρίας πάνω και δεν δείχνουν καθόλου σαν τα αληθινά . . . είχες και εσύ αυτό το πρόβλημα?
 
Top