Φωτογραφίες στο airliners.gr - I

  • Thread starter Akis
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Γι αυτό και ο χρήστης αποβλήθηκε. :deadthread:
 
Καλύτερα από την αποβολή που δεν λέει και κάτι σε κάποιον που ειναι απατεώνας απλα τον διευκολύνει στο να αλλάξη προφιλ και να το ξανακάνει θίγοντας και αλλους μία λεπτή διαφάνεια επάνω στίς συγκεκριμένες φωτό από τήν διαχείριση με την ενδειξη |φωτογραφία προιον ηλεκτρονικης κλοπης απο τον ........... η φωτογραφία ειναι του τάδε ..........φωτογράφου!|..... :great:
 
Η Κουζίνα του Αιγαίου απο την Α3

Η Κουζίνα του Αιγαίου έχει τις ρίζες της σε παραδόσεις που ανέκαθεν υπήρχαν στα νησιά, αλλά οι συνταγές παραμένουν επίκαιρες όσο ήταν και πριν από χίλια χρόνια! Η απόλυτη Μεσογειακή Διατροφή, αυτή είναι όλη η ουσία της Ελληνικής Κουζίνας του Αιγαίου.
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19921
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19920
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19919
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19918
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19917
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19916
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19915
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19914
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19913
gallery/image_page.php?album_id=1&image_id=19912
Ακόμα μια βόλτα πάνω από υπο κατασκευή νέο αεροδρόμιο του Βερολίνου και την ILA
gallery/image_page.php?album_id=4&image_id=19911
gallery/image_page.php?album_id=6&image_id=19910
Αν θέλετε να εχετε μιά συνέχεισ στίς φωτογραφίες
https://www.airliners.gr/el/gallery/sear ... 1&offset=0
 
...θα φανω κακος, αλλα λιγο μ ενδιαφερει.
Τα φαγητα και οι δισκοι, τι σχεση εχουν με το planespotting?
 
Παρακολουθώ τα πράγματα στήν πολιτική αεροπορία μέσω των ταξιδιών και των εμπειριών που εχω απο αυτά από μία τελείως διαφορετική οπτική γωνία που με εκφράζει-εδιαφέρει απόλυτα και σας τα παρουσιάζω με το δικό μου πνεύμα του ταξιδευτή και οχι με την απόλυτα τυπική νοοτροπία ενός Planespotter ζητω συγνώμη γιά την παραφωνία που σας δημιουργώ,δεν φωτογραφίζω μόνο το αεροσκάφος που ταξιδεύω σαν αεροσκάφος-μηχανή τυποποιημένα αλλα και τον ανθρωπο κοντά στο αεροσκάφος και το πως περνάει επάνω σε αυτό ακόμα και το τι οπτική γωνία εχει ταξιδεύοντας στά ψηλά δημοσιεύοντας αεροφωτογραφίες, φροντίζω δε πάντοτε και αυτό ειναι ενα πολύτιμο κομμάτι του χρόνου μου να σας παρουσιάζω επιλεκτικά οτι καλύτερο μπορω να εχω χωρίς να προσβάλω την καλαισθησία και την οπτική σας.Ισως δεν ειμαι ο απόλυτος Planespotter μα και δεν αισθάνομαι ετσι ζητώντας ακόμη για μια φορά συγνώμη.
https://www.airliners.gr/el/gallery/sear ... 1&offset=0
 
seven4seven":10hiyzsf said:
...θα φανω κακος, αλλα λιγο μ ενδιαφερει.
Τα φαγητα και οι δισκοι, τι σχεση εχουν με το planespotting?


Με αφορμή αυτο θα σου πω οτι γενικά είσαι κάπως ''κακός''. Κρίνοντας από το ύφος των posts σου.
 
Top