Hellas Airlines!

καλά είναι λίγο ότι να ναι η εκπομπή, ειδικά όταν βάλανε το τραγούδι του Παπακωνσταντίνου Όταν γυρίσω, θα σας ..... :banana: :with: με κοντινό τον Δαραβιγκα, πέθανα :great:
 
Ας μην αρχίσουμε τα σχόλια περί Δαραβίγκα και τραγουδιών. Αμα δείτε προσεκτικά το video, το ζουμί της υπόθεσης, είναι ότι ο κ. Ραλάκης, στελέχωσε την εταιρία με το fleur de sel της διαπλοκής. Αν είναι αληθινά τα στοιχεία, οι συνεργάτες είναι ένας κι ένας, αυλοκόλακες και παρατρεχάμενοι του ΓΑΠ, άρα το δικό μου φτωχό μυαλό πάει προς το ενδεχόμενο πως στήθηκε μια "εταιρία" για φαγοπότη με μπροστάρη έναν αχυράνθρωπο, τον ΠΡΟΕΔΡΟ, που από τα λεγόμενά του, μάλλον ούτε ο ίδιος καταλαβε που έμπλεκε. Ειδικά όταν ανακοίνωσε το ΒΟΛΟΣ-ΙΣΡΑΗΛ κάθε Τετάρτη, μου λύθηκε ο αφαλός από τα γέλια...

Το φινάλε προβλέψιμο: οι απλήρωτοι και αδιόριστοι κάνουν αγωγές, βάση ΦΕΚ ο μόνος υπεύθυνος είναι ο Ραλάκης και "της φυλακής τα σίδερα είναι για τους λεβέντες"...
 
Δεν ξέρω αν υπήρξαν διαπλεκόμενα από πίσω, πάντως και η ''κυρία Χριστίνα'' που πήγε από την ΗΙΑ στην Hellas έπρεπε να είναι λίγο πιο υποψιασμένη. Τώρα ο φίλος του φίλου κάποιου που είναι εκτός εξουσίας (ΓΑΠ) και ειδικά όταν όλοι έχουν πέσει στην Ελλάδα για να δουν που πάει το κάθε φράγκο, δεν με πείθει προσωπικά.
 
Δεν είναι η Χριστίνα cabin crew manager της hellenic imperial εκτός και αν είναι άλλο στέλεχος της HIA.
 
Δεν ήταν cabin crew manager (αυτή η Χριστίνα θα είναι από την Α3/ΟΑ/ΕΚ :cool: ), ΡΑ στους πιλότους ήταν και θα μπορούσε να πάρει τα references για την εταιρεία, δεν είναι και τόσο μεγάλη δα η κοινότητα στην Ελλάδα. Κρίμα γιατί αυτή πράγματι είχε υπογράψει συμβόλαιο και έμεινε αμανάτι.
 
Ότι και αν ήταν,αφού άφησε τη σιγουριά των Αυτοκρατορικών Αερογραμμώνε για την H.A. είναι πολύ κρίμα!
Ελπίζω και εύχομαι να μην είναι μνησίκακοι και εκδικητικοί στο Παλάτι και να τη ξαναδεχτούν (αφού μετανοήσει βέβαια).
 
ΕΔΩ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΙ ΘΕΛΕΤΕ ΤΩΡΑ .....
ΕΙΠΑΜΕ ΤΑ ΑΕΡΟΠΛΑΝΑ ΘΑ ΕΡΘΟΥΝ ΣΤΙΣ 04 ΜΑΡΤΙΟΥ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ......

ΝΙ/ΕΠΟΜΕΝΗ ΕΒΔΟΜΑΔΑ
 
1) Mη φωνάζεις
2) Στοιχεία, δώσε στοιχεία. Χωρίς στοιχεία, ο Elvis ζει, ο Xίτλερ ζει και η Hellas θα πετάξει...
 
Top