Hellas Airlines!

Άλλη μία τεκμηριωμένη άποψη να παραθέσω.Αυτά τα roundtrip που θέλουν να κάνουν έχουν καμία τύχη;Δεν είναι λίγο "κουφό" να απογειώνεται από τον Βόλο να προσγειώνεται σε 15 λεπτά στην Αθήνα και μετά να απογειώνεται και να πηγαίνει στο Λονδίνο;Από ότι ξέρω το αεροπλάνο καταναλώνει τα περισσότερα καύσιμα στις απογειώσεις-προσγειώσεις,δεν θα είναι ένα επιπλέον έξοδο;
Επίσης η CYPRUS κάνει δρομολόγια από Αθήνα(για Λονδίνο-Παρίσι) σε πολύ καλές τιμές.Πως μπορεί να επιβιώσουν τρεις εταιρείες(AEGEAN,CYPRUS,HELLAS) στην Ελλάδα;Δεν ξέρω ρε παιδιά λίγο "κουκου ρούκου" μου φαίνεται ο προγραμματισμός.Πολύ σάλτσα και λούσο αλλά δεν υπάρχει κανένας ρεαλισμός.
Όποιος ξέρει το θέμα καλά ας με διαφωτίσει παρακαλώ και να μου πει αν η σκέψη μου είναι λάθος. :?: :?: :?:
 
Το μόνο σίγουρο είναι πως η Cyprus δεν πετάει από Αθήνα για Λονδίνο και Παρίσι
 
OK έκανα λάθος τότε. :great:
 
Μακαρι να χτυπαγανε και καποιο Μιλανο Λινατε η Μπεργκαμο....θα ειχα αρκετα καλη πληρωτητα
 
ποτε ξεκιναει τελικα ;
 
Οταν φερουν αεροπλανα.
 
Παιδία γνωρίζε κανείς εαν βρήκαν χειριστές για τα Α320 :?: και εννοώ και Κ1 και Κ2.
Και επίσης πόσους θα χρειαστούν στην τελική...
 
Αεροπλάνο(α) θα έρθουν την επόμενη εβδομάδα.

Εχουν ήδη υπογράψει charter για: Μιλάνο - Σκίαθο, Μιλάνο - Ηράκλειο, Μιλάνο - Μύκονο
 
Καλημέρες...cross yr fingers guys that everything will go very well!
 
Top