Λάθος posts ...

Re: H Smartlynx Airlines στο HER

Vangelis Antonakis":16s0ez3m said:
[...] και ναι...περσι πετουσε για λογαρισμο της LAT Charter....


Επειδη ειχα γραψει οτι η Smartlynx ειναι στην ουσια η Lat Charter και οτι δεν πετουσε απλα για λογαριασμο της, και το ποστ πηγε στα σκουπιδια (ενοχλησε κανεναν το "ακυρο" που εγραψα? γιατι δεν εβρισα κανεναν εδω, ουτε προσεβαλα καποιον), ας κανει κλικ ο ... δραστης στο http://www.latcharter.com/ να δουμε τι θα του βγαλει... ;)

Φ.Ρ.
(τη γλυτωσατε την μπανανα...)
 
Re: Τιμολογιακή πολιτική της Aegean

Αφού θεωρείς τις απαντήσεις άσχετες δεν έχει και πολύ νόημα η συζήτηση. Όσα επιχειρήματα και να πεις ακόμα, ο γάιδαρος θα συνεχίζει να πετάει στην Aegean... Καλό σας βράδυ ;)
 
Re: Τιμολογιακή πολιτική της Aegean

Μμμμμμμμμμ Έεεεεεξυπνοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!
 
Re: Τιμολογιακή πολιτική της Aegean

:thx:
 
Re: Aviation goodies - (Safety Cards, Sticker, Poster, Coins...)

Εμπειριες εξυπηρετησης σε χαλεπους καιρους...

Ειχα στειλει την προηγουμενη βδομαδα μεταξυ αλλων και στην ELAL ενα μεϊλ για ενισχυση της συλλογης μου (αφου δεν εχω αμεση προσβαση ως εργαζομενος αεροδρομιου). Σημερα χτυπαει το κινητο μου (το οποιο υποχρεωτικα επρεπε να δωσω) και βλεπω ενα νουμερο που δεν το ειχα δει ποτε μου. Το σηκωνω, με λεει ο τυπος στα (σχετικα ασχημα) αγγλικα οτι λεγεται κ. Ταδε, ειναι απο το Customer Desk ELAL και οτι το τηλεφωνημα του ειχε να κανει με το οτι λογω ηλεκτρονικου λαθους δεν ειχαν περασει ολα τα στοιχεια μου και ειδικα η διευθυνση και με παρακαλεσε να του στειλω μεϊλ με τη διευθυνση μου και αυτος θα κανονιζε με το Technical Departement να με στειλουν καρτες απο Β747, B767 αλλά και άλλα αεροσκαφη, στικερακια, sick bags και ο,τι αλλο βρουν. Και οτι εαν σε 2-3 βδομαδες δεν τα παρω να του στειλω και παλι μεϊλ! οεο. Του στελνω το μεϊλ και σε 30 λεπτα παιρνω απαντηση οτι το μεταβιβασε παραπερα! (να σημειωσω, οτι στην εν λογω φορμα συμπληρωνεις τα ελευθερα πεδια, αλλα εχεις και τη δυνατοτητα να στειλεις κειμενο. Ετσι η διευθυνση μου ειχε σταλει 2 φορες!)

Ξερω και ειναι ευρεως γνωστο οτι καθε ειδους ηλεκτρονικη αλληλογραφια και δη με ενα ευαισθητο μελος οπως την ΕLAL την ελεγχει η Mossad. Ξερω οτι στη μιση ωρα που εκανε να με στειλει την απαντηση, επιβεβαιωθηκε η σχεση της διευθυνσης μου με το μεϊλ (γιατι το αρχικο το ειχα στειλει απο τη σελιδα τους, και για την "επιβεβαιωση" με παρακαλεσε για ενα μεϊλ απο τη διευθυνση μου), το ποιος ειμαι, τι κανω και αν ειμαι "καθαρος", κλπκλπκλπ. Δεν ξερω αν ξερουν οτι εχω σχεση με τις "Ανατρεπτικες Ταξιαρχιες Εξαγριωμενων Μυρμυγκιων Για Την Ανατροπη Του Ελεφαντα Φονια JUMBO", εγω παντως ναι δεν γουσταρα που με ελεγξανε, αλλα γουσταρα που εστω και ετσι, με τον φερετζε του "ηλεκτρονικου λαθους" μια εταιρια ενδιαφερεται για καποιον που δεν προκειται να πεταξει μαζι της, θα προκαλεσει αντιθετως εξοδα και θα του κανει την παρτη του. (το τιμημα δεν το σκεφτομαι γιατι... :wall: )

Για να δουμε τι θα δουμε... Φωτο στην ωρα τους... :mrgreen:
 
Re: Sky wings

...και μετα εγω ημουν ακραιος. Α,ρε επαναστατικο Ιραν...
 
Re: Sky wings

seven4seven":1qs1ab2r said:
Πιο ηλιθιος θεοκρατουμενος λαος απο τους Ιρανους, δυσκοπλα πρεπει να υπαρχει... Καλη τυχη στο παιδι, μ αυτους που εμπλεξε.

Είναι τόσο ηλίθιοι που πρόσφατα κατέβηκαν σε πορείες και κάποιοι από αυτούς σκοτώθηκαν για να αντιδράσουν για το θεοκρατούμενο καθεστώς τους.
Θα έπρεπε να ντρέπεσαι. :evil:
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Έτσι είναι ακριβός όπως το λες αλώστε, μόνο στην Κέρκυρα και Ρόδο συνέβη το 2005. Οι υπόλοιπη σταθμοί αυτοεξυπηρέτησης της αιγαίου παρέμεναν κανονικά.
 
Re: Επάγγελμα Αεροσυνοδός

den mou eipe pantws an tin zigisan simera pou phge opote mallon den to ekanan...
 
Re: Sky wings

Πω πω, lewton, πραγματικα θα χασω τον υπνο μου μ αυτο που μου εγραψες.
 
Top