Λάθος posts ...

Re: Elite Airlines

Ξερω.. Εννοουσα τον Οκτωβρη που σε ρωτησα (για τον ιδιο λογο) με ειπες οτι ειναι ενεργη... Δεν ειπα οτι με ειπες πως θα αρχισει τον Οκτωβρη να πεταει! Και τοτε δεν ηξερες, ποσο μαλλον τωρα που σταματησες προσωρινα το αθλημα (την ημερα των γενεθλιων μου βρηκες και συ... :p ) ;)
 
Re: Viking Airlines

Kserei kaneis kanena tilefono i fax. ths Viking Airlines?Akusa oti kati kanei.Mporei kapoios na mu vrei til. PLZ!!!
 
Re: Viking Airlines

Ιστοσελιδα? :wall:

Δηλαδη, ΟΛΑ μασημενα τα θελετε?
 
Re: Viking Airlines

MU LETE KAI MENA TILEFONA TIS VIKING AIRLINES GIANA EPIKOINONISO?!?PLEASE!!!!!
 
Re: Viking Airlines

Αυτή εδώ είναι απίστευτη.... :banana:

Michaella, keep up the good work :great:
 
Re: Viking Airlines

Και υστερα λενε μερικοι οτι φταιμε.. ( :5: )

Μιχαελλα κουκλιτσα μου, χωρις να θελω να σε προσβαλω, (αλλα αυτη την εντυπωση δημιουργεις με αυτα που γραφεις, οπως τα γραφεις, και μετα απο δωσμενες απαντησεις μαλιστα) επειδη μαλλον εισαι το προτυπο που θα ηθελε ενας πολυεκατομμυριουχος και επειδη, οκ ειμαι και λιγο καλο παιδακι σημερα, σου δινω το λινκ απο την ιστοσελιδα της Viking Hellas (με την οποια μαλλον θες να επικοινωνησεις, και οχι με τα γραφεια της μητρικης) με την ελπιδα οτι θα καταφερεις να κανεις ενα μικρο βημ.. εμ.. κλικ ηθελα να πω για να εκλπηρωσεις το ονειρο σου (και για αλλους λογους βεβαια αλλα ειπαμε ειμαι καλο παιδακι σημερα).

»»»LINK ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ VIKING HELLAS«««
» » » » » » » » (μεταβαση δια του κλικ!) « « « « « « « «
 
Re: Freedom Airways - ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ

Αρχιζει τη δραση ο πρωην προεδρος της Freedom Airways αλλα σε αλλα.. χωραφια.. Αναλαμβανει τα ηνια του πολυαγαπημενου μας Ηρακλη.. :cry: :wall:


:evil: .οΟ(Ρεμο ζουμε, ....... να σε δουμε!)
 
Re: Freedom Airways - ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ

ΑΧ ΡΕ ΡΕΜΟ ΤΙ ΣΟΥ ΜΕΛΛΕ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ!!!!!!!!!!!

ΚΑΤΩ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ ΤΟΝ ΨΑΧΝΟΥΝ ΑΥΤΟΙ ΠΟΥ ΦΕΣΩΣΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΑΙΖΕΙ ΤΟΝ ΛΕΦΤΑ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ :thx: :thx: :thx: :thx: :thx: .
 
Re: Freedom Airways - ΝΕΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΣΤΗΝ ΚΥΠΡΟ

ΚΑΙ Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΤΟΥ ΤΑ ΤΡΩΕΙ ΤΟΥ ΡΕΣΤΗ!!!!!!!!!!!!! :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :wall: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
 
Re: Viking Airlines

makedonas":3h76tk1e said:
Και υστερα λενε μερικοι οτι φταιμε.. ( :5: )

Μιχαελλα κουκλιτσα μου, χωρις να θελω να σε προσβαλω, (αλλα αυτη την εντυπωση δημιουργεις με αυτα που γραφεις, οπως τα γραφεις, και μετα απο δωσμενες απαντησεις μαλιστα) επειδη μαλλον εισαι το προτυπο που θα ηθελε ενας πολυεκατομμυριουχος και επειδη, οκ ειμαι και λιγο καλο παιδακι σημερα, σου δινω το λινκ απο την ιστοσελιδα της Viking Hellas (με την οποια μαλλον θες να επικοινωνησεις, και οχι με τα γραφεια της μητρικης) με την ελπιδα οτι θα καταφερεις να κανεις ενα μικρο βημ.. εμ.. κλικ ηθελα να πω για να εκλπηρωσεις το ονειρο σου (και για αλλους λογους βεβαια αλλα ειπαμε ειμαι καλο παιδακι σημερα).

»»»LINK ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ VIKING HELLAS«««
» » » » » » » » (μεταβαση δια του κλικ!) « « « « « « « «
Makedona κούκλε μου,χωρίς να θέλω να σε προσβάλω δεν ξερω τι εντύπωση δημιούργησα και φυσικά δεν ξέρω αν είμαι κάποιο συγκικριμένο πρώτυπο,και επειδή και 'γω είμαι καλό παιδάκι,σ'ευχαριστώ πολύ για το link,αλλά εγώ μάλλον ήθελα μόνο ένα τηλ. και θέλω να ξέρεις ότι το ονειρό μου προς αυτή τη κατεύθυνση εχει εκπληρωθεί εδω και κάποια χρόνια,αλλα είπαμε,είμαι και εγώ καλό παιδάκι σήμερα :D ... Πάντως σ'ευχαριστώ και πάλι! :thx:
 
Top