Λάθος posts ...

Re: Γενικές (αεροπορικές) απορίες !!!

Φίλε μου, γράφε με μικρά και ελληνικά (όχι greeklish) γιατί όλα σου τα ποστ θα πηγαίνουν στον κουβά.
Επίσης, για τις απορίες σου υπάρχει κατάλληλη θεματική ενότητα με τον τίτλο Επάγγελμα Αεροπορία.
Τέλος, υπάρχει και η δυνατότητα της αναζήτησης.
 
Re: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ

kalispera ime kenoyrios edo parolo poy asxoloyme poli me aeroskafi kai epsaksa kai milisa se antropoys poy exoun sxesi me sxoles gia (atpl) moy ta paroysiazoyn ola rodina parolo poy epsakasa kapia pragmata sto tema den blepo na lene kai toses alithies an kseri kapios kati parapano tha to ektimoysa.

an iparxi kapios pilotos edo an exi tin kalosini mipos mpori na pi kapia pragmata giato epagkelmatoy opos poses meres tin bdomada peripoy ergazete an den akoygete adiakrito pios einai o mistos toy?
poso efkola aporofithike apo tis aeroporikes eteries meta tis spoydes toy?
ta rotao afta epidi ime enas apo aftoys poy thelo poli na asxolitho me to epagkelma efxaristo.
 
Re: ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΙΚΟΣ ΠΡΟΣΑΝΑΤΟΛΙΣΜΟΣ

καλημέρα είμαι καινούριος αιδώ και θέλω και εγώ να ασχοληθώ με το επάγγελμα του πιλότου πολιτικής αεροπορίας έχω μιλήσει με αρκετές σχολές στην Ελλάδα που έχουν σχέση με (atpl) και μου τα παρουσιάζουν όλα συγγνώμη και για την έκφραση ρόδινα αν ξέρη κάποιος κάτι για το θέμα η είναι τελειόφοιτος σε μια τέτοια σχολή θα το εκτιμούσα ευχαριστώ.

αν βρίσκετε κάποιος πιλότος αιδώ αν είχε την καλοσύνη θα μπορούσε να αναφέρει κάποια στοιχεία της δουλειάς του όπως πόσες πτήσης την εβδομάδα κάνη περίπου?
και αν δεν ακούγετε αδιάκριτο ποιός είναι ο μισθός του πιλότου είναι πραγματικά τα ποσά που ακούγονται?
ακόμη μήπως μπορεί να αναφέρει κάποιος πιλότος πόσο γρήγορα απορροφήθηκε από τον μηχανισμό αγοράς μετά το τέλος τον σπουδών του?

συγγνώμη για το πλίθος τον ερωτήσεων.
 
Re: Airbus News

pilot 787-sd":2pyqlg8a said:
αιδώ , σι ζητηθεί , έρεβες , ακούση

Θερμή ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ.

Άνοιξε ένα λεξικό ΠΡΙΝ ξαναγράψεις κάτι εδώ μέσα .
Αιδώς !!!
 
Re: Airbus News

Αιδοίο τα εχεις κανει.. :wall:
 
Re: Airbus News

Δεν χρειάζεται λεξικό. Ορθογραφικό έλεγχο δεν έχει ο browser ;
 
Re: Airbus News

<<<<<<<<<aas59>>>>>>>>>>>>>

φίλε μου φιλόλογος είσαι εσύ αιδώ μέσα?
δεν νομίζω εάν δεν έχεις να πεις κάτι σημαντικό μην σχολιάζεις τον κόσμο δεν το βρίσκω και πολύ σωστό καλό σου βράδυ.
 
Re: Airbus News

<<<<<<<<<<<<OA570>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>
αν αυτό πήγαινε σε εμένα να σου πω ότι αιδώ δεν επιτρέπετε η χυδαιολογία.
 
Re: Φωτογραφίες στο airliners.gr - I

1.501 φωτογραφίες με σεβασμό προ πάντων στην αισθητική σας, με αγάπη στην Αεροπορία την Πτήση και την Αεροφωτογραφία!
https://www.airliners.gr/el/gallery/sear ... VasilisATH
 
Re: Ryanair στην Ελλάδα

http://www.voria.gr/details.php?id=31183

Σύνδεση του Βόλου με Ρώμη και Βρυξέλλες μελετά η Ryannair!

Δύο νέοι ευρωπαϊκοί προορισμοί της Ρώμης και των Βρυξελλών πιθανόν να προστεθούν στα δρομολόγια της χαμηλού κόστους αεροπορικής εταιρίας Ryanair, που ήδη συνδέει το Βόλο με το Μπέργκαμο και τη Φραγκφούρτη για την επόμενη τουριστική σεζόν.
Η διοίκηση της Rynair καλείται να αποφασίσει σχετικά με το αίτημα αυτό για το οποίο η Νομαρχιακή Επιτροπή Τουριστικής Προβολής ενέκρινε κονδύλιο 200.000 ευρώ για τις δύο νέες συνδέσεις με Ρώμη και Βρυξέλλες. Για κάθε νέο προορισμό, θα διατεθούν από 100.000 ευρώ, προκειμένου η περιοχή να διαφημιστεί στο site της Ryanair.

Η αντινομάρχης Τουρισμού και Μεταφορών Μαγνησίας, κυρία Εύη Αδαμάκη θεωρεί ότι εντός της ημέρα θα ληφθεί η οριστική απόφαση από τη Rynair, που θα αφορά και την επιμήκυνση της περιόδου των πτήσεων. Οι προθέσεις της εταιρίας φαίνεται να είναι η έναρξη των πτήσεων το 2011 από το τέλος Απριλίου και όχι από τέλη Μαΐου όπως πέρυσι, επιμηκύνοντας τους μήνες των αεροπορικών γραμμών στους επτά.

Η κυρία Αδαμάκη χαρακτήρισε σημαντική την ενεργοποίηση του αεροδρομίου της Ν. Αγχιάλου, που «απέκτησε ζωή». Πάντως σε εξέλιξη βρίσκονται διαπραγματεύσεις με έξι ακόμη αεροπορικές εταιρίες χαμηλού κόστους για διαφορετικούς ευρωπαϊκούς προορισμούς με στόχο την προσέλκυση τουριστών.
 
Top