Λάθος posts ...

Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Tolisshow":11pmyfqy said:
trolling alive

greekatina":11pmyfqy said:
αχαχαχαχ,εσυ καλε ακομα ελπιζεισ οτι θα περασουν οι καλυτεροι στα γραπτα???αχαχαχαχα!

τί ωραία που τα λες.τί χαριτωμένος.

Φίλε γενικά μπορείς να μας κάνεις τη χάρη να ξεκουμπιστείς απ το φόρουμ.παραείσαι προκλητικός.η συζήτηση,οι ερωτησείς που γίνονται και οι απαντήσεις που δίνονται, βοηθούν τους υποψήφιους.Αν εσένα σου φαίνονται γνωστά και γελοία,σήκω φύγε.αρκετά ανεχτήκαμε εσένα και την ορθογραφία σου.καλά είχαμε ηρεμήσει τόσο καιρό.
εσυ εισαι ο ασχετος που ρωτας αν ζητουν διπλωμα οδηγησεις,αφμ κτλ???
 
Re: Προσφορά εργασίας-προσλήψεις Χειριστών Α/ΦΩΝ

Φσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσσς

attachment.php
 
Re: ATH-BUD-ATH Malev 230/231

KOSTASXANIA":37ol23qi said:
Απο το booking.com κοιταζω κ εγω κ σκεφτόμουν ή στο sofitel ή στο novotel να έχουμε θέα τον ποταμό.για δεκέμβρη τι λέτε καλή περίοδος?

Θα φας πολύ κρύο.Αν μπορείς να καλύψεις το κόστος των ξενοδοχείων που αναφέρεις εννοείται ότι σε ένα από αυτά θα μείνεις.Είναι δικό σου θέμα ο προϋπολογισμός σου.
 
Re: AerLingus στην Αθήνα

25% της ΕΙ βγαίνει για πούλημα, το ποιο εντυπωσιακό είναι ότι η Raynair παρόλο που κατέχει 30% της εταιρείας δεν θα υποβάλει προσφορά γιατί η θέση της Ιρλανδικής Κυβέρνησης είναι ότι θέλει να διαπραγματευθεί με άλλον επενδυτή. Πολύ ενδιαφέρουσα άποψη, ή διαπραγματευτική κίνηση είναι ή κατάλαβαν τι πάθανε που συνεργάσθηκαν και ότι ανά πάσα στιγμή θα ήταν εκτεθειμένοι σε εκβιασμούς.
Και οι Ιρλανδοί όπως και εμείς βγάλανε τα ασημικά προς πώληση, λόγω της ύφεσης και το 2012 συμφώνησαν να πωλήσουν / αποκρατικοποιήσουν €5 δις έναντι των €2 που είχαν συμφωνήσει με το ΔΝΤ.
Όπως ο Ελ. Βεν έτσι και το αεροδρόμιο του Δουβλίνου βγήκαν στην πιάτσα.

http://atwonline.com/airline-finance-da ... ingus-0907
 
Re: TAP Air Portugal

Iberia kai TAP stin idia stegi?
Pos tha to paroun oi Bryxelles?
 
Re: τεχνικοι αεροσκαφων

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ.ΕΙΜΑΙ ΜΗΧΑΝΙΚΟΣ ΣΤΗΝ Π.Α. ΕΧΩ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ F4 ΚΑΙ F16.ΕΙΜΑΙ ΕΠΙΘΕΩΡΗΤΗΣ ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ ΠΤΗΣΕΩΝ KAI ΕΚΤΕΛΕΣΤΗΣ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΚΑΥΣΙΜΟΥ ΤΩΝ F16.ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΠΟΚΤΗΣΗ ΠΤΥΧΙΟΥ ΥΠΑ. ΟΠΟΙΟΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΣΧΕΤΙΚΑ ΜΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑ ΤΟ ΤΗ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΝΑ ΜΕ ΕΝΗ,ΕΡΩΣΗ. ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 
Re: Ryanair στην Ελλάδα

"Αντίο" σε 13.000 τουρίστες σε Ρόδο και Κω
Η διακοπή των δρομολογίων της ιρλανδικής εταιρείας αποτελεί σημαντικό πλήγμα για την τουριστική κίνηση της Ρόδου και της Κω, καθώς το εξάμηνο Νοεμβρίου-Απριλίου ο αριθμός των αφίξεων πτήσεων της Ryanair στο νησί ξεπέρασε τις 8.000, ενώ το 2010 σε Ρόδο και Κω αφίχθησαν περίπου 13.300 επιβάτες, σύμφωνα με τα επίσημα στοιχεία.

http://www.capital.gr/Articles.asp?id=1280055
 
Re: Ryanair στην Ελλάδα

Αργήσανε λίγο στο capital ή μου φαίνεται? :mrgreen:

@spotterakias
Δεν σε ξέχασα, μόλις βρώ λίγο χρόνο θα σε απαντήσω :D
 
Re: Σχετικά με σχολές αεροσυνοδών και προαπαιτούμενες γνώσεις

Kalispera.eime kainourgia edw kai h8ela thn voh8ia sas se kati.endiaferomai na ginw aerosunodos k akouw diafora sxetika me to 8ema tn idiwtikwn sxolwn.mhpws gnwrizei kaneis me empeiria k sigouria na mou apadisei an eine aparaithto na graftw se idiotiki sxoli i apla mporw na doulepsw k xwris tis spoudes ths sxolhs(efoswn ginode ma8hmata apo thn idia etairia pou se proslamvanei)exw diavasei diafora sxolia alla den apekthsa mia olokliromenh apopsi sxetika me to 8ema pou me apasxolei.eine megalh anagh,parakalw as mou apadisei kapoios pou gnwrizei.Euxaristw.
 
Top