Λάθος posts ...

Re: Οικονομικά Θέματα για την Aegean Airlines - Ισολογισμοί

Μηπως ξερει καποιος την πληρωτητα Αθηνα-Παρισι την τελευταια βδομαδα;
 
Re: Hermes Airlines

Gnorizei kaneis ean tha kanei proslipseis gia cabin crew??
 
Re: Skygreece Airlines

Snoufel,ti itan afto pou den sou arese ekei?..pera a apo tin metafrasi tou "pater ymwn"..
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

jet":12fa5uvj said:
Οταν τα λεω εγω οτι γινεται θεμα οταν παταει ενα αεροσκαφος σε νησια η μερη οπου μονο η σαλαμοκοφτες πηγαινανε κατι ηξερα, σκεψου στα τοπικα μεσα θα εγινε απ τα πρωτα θεματα, εμενα η γνωμη μου για τα ελικοφορα ειναι η εξης 50 με 60 αεροσκαφη ολων των τυπων Α318 319 320 321 κ λεω αυτους τους τυπους επειδη ειναι τα ιδια αεροσκαφη που ενας πιλοτος δν θελει αλλη εκπαιδευση, κ εννοειτε κ αεροσκαφη long haul!!! κ 10 Q100 Q400 και εχεις μια εταιρια αρκετα δυνατη κ με εναν στολο απιστευτο για Ελληνικα δεδομενα!!!!!!
Tζατζίκι να βάλω;;;
 
Re: Νέα Δρομολόγια Aegean

solro":2ambg7z3 said:
jet":2ambg7z3 said:
Οταν τα λεω εγω οτι γινεται θεμα οταν παταει ενα αεροσκαφος σε νησια η μερη οπου μονο η σαλαμοκοφτες πηγαινανε κατι ηξερα, σκεψου στα τοπικα μεσα θα εγινε απ τα πρωτα θεματα, εμενα η γνωμη μου για τα ελικοφορα ειναι η εξης 50 με 60 αεροσκαφη ολων των τυπων Α318 319 320 321 κ λεω αυτους τους τυπους επειδη ειναι τα ιδια αεροσκαφη που ενας πιλοτος δν θελει αλλη εκπαιδευση, κ εννοειτε κ αεροσκαφη long haul!!! κ 10 Q100 Q400 και εχεις μια εταιρια αρκετα δυνατη κ με εναν στολο απιστευτο για Ελληνικα δεδομενα!!!!!!
Tζατζίκι να βάλω;;;
Φαε καμια pizza καλυτερα που το εχεις ανετα...
 
Re: Skygreece Airlines

XXX":3tz2kvhm said:
Η Ελληνική σημαία είναι καταπληκτική,το αεροπλάνο πολύ ωραίο και κατάλληλο για υπερατλαντικές πτήσεις αλλά υπάρχει το μεγάλο αλλά.Εγώ θα πάω κόντρα στους πανηγυρισμούς και θα ρισκάρω να πω πως το εγχείρημα είναι πάρα πολύ δύσκολο αν όχι ακατόρθωτο.Η κρίση είναι παγκόσμια και η Αμερική έχει ήδη λυγίσει,εκατομμύρια άνθρωποι τρώνε από τα σκουπίδια(τα ξέρω από πρώτο χέρι από Έλληνες μετανάστες),αυτά βέβαια κανείς δεν θα σας τα πει, κανένα κανάλι.Που κολλάνε αυτά με την αεροπορική;Κολλάνε και παρακολλάνε,αν αυτή η προσπάθεια γινότανε σε μία παγκόσμια οικονομία που δεν θα βούλιαζε ίσως και να πετύχαινε,τώρο εγώ προσωπικά δίνω ένα 20% να πιάσει το εγχείρημα.
Η εταιρεία λογικά θα κάνει πτήσεις μόνο το καλοκαίρι για Αμερική Μαϊος- Σεπτέμβρης,για τον χειμώνα με την πείνα που υπάρχει και θα συνεχίζει να υπάρχει τα επόμενα 10 με 15 χρόνια στην Ελλάδα δεν νομίζω να κάνει πτήσεις.Κόβω το κεφάλι μου ότι τα αερπλάνα θα κάνουν χατζ πτήσεις και θα ακολουθήσουν το πρόγραμμα της HELLENIC IMPERIAL.
Τα μεγαλύτερα προβλήματα προκλήσεις που έχει να αντιμετωπίσει η εταιρεία είναι
1)Ο ανταγωνισμός ο οποίος θα είναι μεχρις εσχάτων
2) Τα πολύ μεγάλα κεφάλαια που θα χρειαστεί ιδιαίτερα τον πρώτο χρόνο(εδώ δεν μας απαντάνε ποιος μεγαλο επειχειρηματίας βρίσκεται από πίσω;Το να λέμε ακούσα από καπποιον ότι κρύβονται φραγκάτοι δεν λέει τίποιτα,ονόματα παρακαλώ)
3) Η εμπιστοσύνη η οποία έχει χαθεί μετά τα καραγκιοζιλίκια του Ταλάλ με την HELLENIC IMPERIAL.
Αλήθεια αν είναι τόσο κερδοφόρα γραμμή το π.χ(ΑΘΗΝΑ-ΝΕΑ ΥΟΡΚΗ) γιατί άλλες εταιρείες δεν κάνουν βάσεις στην Αθήνα;Γιατί πολύ απλά είναι ασύμφορο και λόγω φόρων και λόγω οικονομικής κρίσης.
Λυπάμαι αν προσγείωσα κάποια άτομα και λυπάμαι αν ενοχλεί κάποιους η άποψη μου αλλά ότι λάμπει δεν είναι χρυσός.
Φιλε μου εχεις απολυτο δικιο για αυτα που λες και ειμαι μαζι σου σε αυτα που λες, αν πετυχει η εταιρια πραγμα παρα πολυ δυσκολο θα εχουν κανει τα εξης ανταγωνιστικες τιμες ανοιγμα στην ομογενεια να ερχεται Ελλαδα και απο Ελλαδα προς Αμερικανικη ηπειρο 2 να προσπαθησει να κερδισει τον Αμερικανο τουριστα κ επιχειρηματια που θελει Ελλαδα ολες τους μηνες του χρονου αν το καταφερει πετυχε να το θυμασαι αυτο που λεω!!!!!
 
Re: Skygreece Airlines

-Παράθεση προηγούμενης δημοσίευσης (check)
-Συνεχόμενες δημοσιεύσεις (check)
-Πιο ενεργή Δ. Συζήτηση: Trash Area (check)
-Πιο ενεργή Θ. Ενότητα: Λάθος posts (check)
-Ακατανόητα ποστ στα όρια του trolling (check)
:thx:
 
Re: Skygreece Airlines

NFEEFE":2rkyah3w said:
-Παράθεση προηγούμενης δημοσίευσης (check)
-Συνεχόμενες δημοσιεύσεις (check)
-Πιο ενεργή Δ. Συζήτηση: Trash Area (check)
-Πιο ενεργή Θ. Ενότητα: Λάθος posts (check)
-Ακατανόητα ποστ στα όρια του trolling (check)
:thx:
:banana:
 
Re: Φοβίες...

geia sas eime 33 xronon kai eno taxideua pantou apo to 2006 den exo taxidepesi logo mia krisis panikou se ena aeroplano.tha ithela an mporeite na me voithisete kai na rotiso ean iparxoyn katholou petofovika seminaria oste na xanarxiso na mpeno giati mou sterei polla pragmata kai stenaxroeimai.sas efxaristo!
 
Re: Easyjet στην Ελλάδα

δηλαδή λογίζουν την γυναικεία τσάντα που έχουν όλες οι γυναίκες ως χειραποσκευή?
γνωρίζει κανείς αν υπάρχει τηλέφωνο της εζυ στην ελλάδα για πληροφορίες?
ευχαριστώ..
 
Top