Λάθος posts ...

Re: SKG/LGTS Thessaloniki TRAFFIC

Γιατί έκοψε τις πτήσης της η ΜΑ;;;
 
Re: Global Aviation Academy

καλησπερα και παλι

ξερει κανεις να μου πει τι γινεται με την αερολεσχη μεσογειων σχετικά με την ποιότητα εκπαιδευσης και γενικότερα για το επιπεδό της.

ευχαριστώ
 
Re: SKG/LGTS Thessaloniki TRAFFIC

IATA/TASOS":1k62vq4v said:
Το ενδεχόμενο ας πούμε ότι μπορεί καθε Τρίτη,Τετάρτη και Σάββατο στο χειμερινό ωράριο να μην πετάει στη Θεσ/νικη το σκέφτηκες ? :cool:

Νομίζω είναι ξεκάθαρο αυτό που γράφω...... :thx: Η ΜΑ πετάει 4 φορές τη βδομάδα απο Θεσ/νίκη για Βουδαπέστη.
 
Re: Global Aviation Academy

Γιατί γράφεις σε αυτό το thread; Δεν βλέπεις οτι αυτό αφορά την Global; Υπάρχει ωραιότατο θέμα "Επιλογή σχολής" (viewtopic.php?f=24&t=5163)... Το έχουμε βανδαλίσει το θέμα της σχολής...
 
Re: Global Aviation Academy

ναι......
Μονο που στο thread "επιλογη σχολης" πηρα μονο μια απαντηση ενω στο Global πανω απο 10.........
 
Re: SKG/LGTS Thessaloniki TRAFFIC

Εγώ δεν βρίσκω τίποτα. Και χτες που πήγα Τρίτη ήταν.
 
Re: Global Aviation Academy

Ακριώς... Και αν συνεχίσουμε να γράφουμε σε αυτό το thread, σε αυτό θα απαντάνε και οι άλλοι γιατί αυτό βλέπουν με πιο καινούρια δημοσίευση...
(ας μας σβήσει/μετακινήσει κάποιος mod please...)
 
Re: επιστορφή χρημάτων από ακυρωμένα εισιτήρια

kalispera

epeidi antimetopizo ki go to idio akrivos provlima,tha ithela an mathoa an evgales telika kapoia akri.exo akirosei 2 eisitiria apo ton perasmeno martio k akomade ginetai tpt!!den vrisko pouthena akri afou me parapempoun sto logistirrio tis palias olimpiakis pou FYSIKA den to sikonei POTE KANENAS!!!!
otan les grapti epivenaiosi ti ennoeis???zitises apo tin nea olimpaiki na sou epivevaiosoun grapta oti den mporoun na se exipiretisoun stin epistrofi ton xrimaton???


euxa risto!!!
 
Re: Συμβάν με το Α380 της Qantas

Pragmatika sokaristiko.... :shock:
 
Re: Συνεργασία Αιγαίου - Ολυμπιακής?

Έχεις ιδέα πώς προφέρεται η Ισπανία στα Ισπανικά;
 
Top