Minoan Air

Όμορφο είναι το αφος!Μακάρι να είναι καλοτάξιδο και να προσφέρει καλές υπηρεσίες!
 
Το interview από την creta

Ο ήχος δεν είναι συγχρονισμένος (ξεκινάει ποιο μετά από ότι πρέπει), αν το βρω συγχρονισμένο θα το ξανά ανεβάσω.
 
Mια αντίφαση βλέπω αν ευσταθεί το πρόγραμμα που είχε (ανα)δημοσιευτεί εδώ καθώς στις δηλώσεις του ο Κος Μαυραντωνάκης αναφέρει άλλα σχέδια υποστηρίζοντας ότι θα συναγωνιστούν και όχι ανταγωνιστούν τις υπάρχουσες αεροπορικές ανοίγοντας δρομολόγια που δεν εξυπηρετούνται. Θετικό το ότι έχουν ήδη συμφωνία με Τ.Ο για τσάρτερ. Ίσως και να κάνουν το ATH-KLX που σύμφωνα με το pdf (αλλά όχι το σύστημα κρατήσεων) της Α3 μένει ορφανό από 10/5???
 
Τέσσερα Fokker θα πετούν με την Minoan Air. Kαλή επιτυχία στο νέο εγχείρημα και καλές προσλήψεις για νέους συγκυβερνήτες.!

ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ :D
 
Ενδεχεται δηλ η Μινοαν να προσλαβει νεους συγκυβερνητες? Νομιζα οτι προς το παρον θα βολευοταν με contractors..

Με την σειρα μου, ευχομαι κι εγω να πανε ολα ''ντρετα'' για την νεοσυστατη εταιρεια!
 
Πέρα από τις ευχές μου για καλές και ασφαλείς πτήσεις θα πω την αμαρτία μου....Το λογότυπο στο κάθετο σταθερό με γύρισε 20 χρόνια πίσω... https://www.airliners.gr/el/airlines/images/16.jpg μιας και τα δύο βασίστηκαν στο C και τον Μινώταυρο.
 
Χτες ήταν ένα F50 μπροστά στο υπόστεγο της SAMCO, στο MST, αλλά σήμερα απ'ό,τι είδα δεν ήταν πια εκεί.
Ετοιμάζονται να κατέβουν και τα άλλα 2 λοιπόν;
 
Μέχρι της 20 του μήνα θα έρθουν και τα άλλα 2!

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png
 
Καλησπερα φίλοι
Μηπως γνωριζει καποιος τι εχει γινει με τα ασφαλιστικα μετρα της Μινωαν ? ? ?
 
Με ποιόν handler θα συνεργαστεί η Minoan ? Ξερει καποιος να μου πεί.
 
Top