Νεο μελος

Είμαι μέλος μόλις 1 1/2 μήνα, παρακολουθώ 4 και το έχω σκαλίσει αρκετά. Νομίζω ότι ο φίλος ΣΥΜΒΟΥΛΟΣ έκανε το πιό εντυπωσιακό New Entry μακράν. :thx:
 
Αν και δεν τό'ψαξα πολύ, πιστεύω πως ο jim-ioa ήταν κατά τι πιο εντυπωσιακός. Εγγραφή 10-2-08, ένα ποστ αυτό εδώ και τέλος. Τελευταία επίσκεψη, 23-3-08. Αν ψάξω τη λίστα μελών θα έχει κι άλλα κελεπούρια, αλλά λέω να πάω και λίγο για νάνι...
 
Καλησπέρα σε όλους

Χαίρομαι ιδιαίτερα που σας βρήκα μιας και τουλάχιστον εδώ και 30 χρόνια είμαι λάτρης της αεροπορίας και των πτητικών μηχανών. Η αγάπη μας για τα αεροπλάνα είναι ίσως και το μεγάλο κοινό ενδιαφέρον όλων σε αυτό τον χώρο και με την ευκαιρία της εγγραφής μου θα ήθελα να επιβραβεύσω τους παράγοντες της ύπαρξης αυτού του φόρουμ, που με την ύλη του, τα μέλη του και το μεράκι τους προσφέρουν μια άμεση ενημέρωση σε κάθε άνθρωπο που αγαπά την πτήση και το αεροπλάνο.
Εύχομαι πάντα σε καλές πτήσεις στους ιπταμένους και καλό κουράγιο στους διαχειριστές και συντονιστές του χώρου.
ΜΦΧ
Τρύφων Κούστας
 
Τρύφων, ευχαριστώ εκ μέρος όλων μας για τα καλά σου λόγια.
Ελπίζω να περάσεις καλά στις σελίδες μας :great:
 
Καλημέρα σε όλους και καλώς σας βρήκα.


Απο μικρός είχα μια αγάπη προς τα αεροπλάνα αλλά τελικά με κέρδισε η ναυτιλία μιας και ακολούθησα και ακαδημαικες σπουδές σε αυτήν

Παρόλα αυτά το ενδιαφέρον παραμένει....



Θα κλέισω με μια μαντινάδα σχετική με τα αεροπλάνα:

Μου παν μικρός πως την χαρά την φέρνει αεροπλάνο
εγέρασα κι όμως συχνά κοιτούσα προς τα πάνω.

Αυτα...
Τα υπόλοιπα στο forum....
 
Καλησπέρα σε όλους,

Νέο μέλος και εγώ, ονομάζομαι Γιάννης, διαβάζω καθημερινά το forum εδώ και ένα χρόνο και με έχετε βοηθήσει πολύ αναφορικά με τα αεροπορικά ταξίδια/απορίες μου και σκέφτηκα να γραφτώ και να αρχίσω να συμμετέχω σιγά σιγά.

Καλώς σας βρήκα λοιπόν :)
 
Αφου ακους Saxon, εισαι δικος μας απο τωρα :cool:
 
Καλησπέρα σε όλους...

Καλησπέρα παιδιά είμαι νεο μέλος εδώ.Με λένα Σερβετά Γιώργο και είμαι ένας εικονικός πιλότος κάνοντας online πτήσεις στον οργανισμό του IVAO!Ασχολούμαι από τον Μάρτιο με τα αεροπλάνα ενώ πριν από αυτόν δεν ήξερα τίποτε.Το μόνο που με τράβηξε στα αεροπλάνα ήταν μια συν'εντευξη που είχε γίνει στην ΝΕΤ σχετικά με τους εικονικούς πιλότους και έπειτα άρχισα να ασχολούμαι με τα αεροπλάνα.Ασχολούμαι επίσης και σαν ελεγχτής εναέρια κυκλοφορίας (ATC) εικονικά.Αγαπημένα αεροπλάνα boeing 737 και όλα τα Airbus!

Αυτό το φόρουμ έχει πάρα πολλές πληροφορίες σχετικά με τα αεροπλάνα και συμπράγκαλα που σίγουρα θα μου χρησιμεύσουν.Να ενημερώσω ότι σκεφτομαι να ασχοληθώ όταν μεγαλώσω με τα αεροπλάνα και να γίνω πιλότος,αυτήν την στιγμή είμαι 14 χρονών.
Σας ευχαριστώ όλους,
καλή συνέχεια!!! :D
 
Re: Καλησπέρα σε όλους...

Γιώργο καλησπέρα και καλως όρισες στο φόρουμ. Καλές αναγνώσεις των posts και πραγματικά, χαίρομαι πολύ που ακούω για νέα παιδιά με τέτοια ενδιαφέροντα. Σου εύχομαι ότι καλύτερο για τώρα και για όταν μεγαλώσεις όπως λες :mrgreen:

ΥΓ Τυχαία μπήκα στο mypet.gr να δω πληροφορίες για το χάμστερ της κόρης μου και είδα τις πληροφορίες σου...χεχε... :great:
 
ναι ασχολούμαι πολύ και έχω αρκετά κατοικίδια!!!:)

σε ευχαριστώ για το καλοσόρισμα! :D εχεις ενα πμ
 
Top