Νεο μελος

bioxlapatsa

Νέο μέλος (Tourist)
Αγαπημένη αεροπορική εταιρεία (ICAO Code)
SIA
Πλησιέστερο αεροδρόμιο (ICAO Code)
LGAV
Bonsoir!

Καλησπέρα σας

Λέγομαι Αλέξανδρος και σας παρακολουθώ πολλα χρόνια :)
Είπα να ανεβάσω μερικές φωτογραφίες από αεροσκάφοι που τραβάω στα διάφορα αεροδρόμια και χώρες που τυχαίνει να περάσω.
Εύχομαι να σας αρέσουν !

Λάτρεις του θέματος επί πολλά χρόνια, με σχετική εμπειρία και στα GDS (δούλευα και σε έναν μέχρι πρότεινος) και πλέον στο χώρο με άλλο πόστο, χαίρετω τα πλήθη και συγχαρητήρια για τα topic σας και τις συζητήσεις :)

Μέχρι το επόμενο ραντεβού - προς το παρόν φωτό αεροσκαφών και αεροδρόμια ;)

cactus

Νέο μέλος (Tourist)
Καλησπέρα και Χριστός Ανέστη σε όλους!!! :D Ανακάλυψα το forum σας εντελώς τυχαία... :mrgreen: Από το ελάχιστο που μπόρεσα να περιηγηθώ στα θέματα και στις συζητήσεις, είδα πολύ αναλυτικές πληροφορίες και ελπίζω να βρω χρόνο να κάνω εκτενέστερη αναζήτηση σε θέματα που με ενδιαφέρουν! ;)

Καλώς σας βρήκα! :)

Φιλικά,

Μαριάννα

Akis

Administrator
Staff member
Περιοχή
Dortmund
Website
www.airliners.gr
ANA
EDLW
Χρόνια Πολλά Μαριάννα και καλώς ήρθες στο φόρουμ μας. Χαίρομαι που με την πρώτη ματιά σου αρέσει το φόρουμ μας και ειλικρινά θα χαρώ αν βρεις όσες πληροφορίες ψάχνεις και ακόμη περισσότερο αν προσφέρεις και κάποιες από τις γνώσεις σου.

iPhone.png
Sent from a mobile device
iPhone.png

teo80

Νέο μέλος (Tourist)
Μολις ανακαλυψα το φορουμ σας! Καλως σας βρηκα!

biglarry

Νέο μέλος (Tourist)
AEE
LGAT
Καλησπέρα σε όλους παρακολουθώ το φόρουμ σαν επισκέπτης εδω και ένα χρόνο μέλος έγινα μόλις χθες, βρηκά αρκετές πληροφορίες για εταιρίες και αεροδρόμια που με βοηθήσανε πολύ στα ταξίδια μου (αν και πολλές τεχνικές λεπτομέριες δεν τις καταλαβαίνω).
Οφειλώ να πω ένα μπράβο για την ωραιά δουλεία έχει γινει στο φόρουμ.

bari

First-Class-Member
YAHOO
brge15
καλώς ήρθες και ευχαριστούμε για τα καλά σου λόγια. Ελπίζουμε να συνεχίσεις να βρίσκεις στις σελίδες του forum απαντήσεις στις ερωτήσεις σου! Καλή συνέχεια.

aristidis

Νέο μέλος (Tourist)
Περιοχή
Athens
Website
www.aegeanair.com
AEE
LGAV
Καλημέρα σε όλα τα μέλη !
Παρακολουθώ το φόρουμ σαν επισκέπτης αρκετά χρόνια.
Συγχαρητήρια για την καλή δουλεία που έχει γινει στο φόρουμ.

Άρης Καμβύσης

aris320

First-Class-Member
AEE
LGIO
Καλώς ήρθα και καλώς σας βρήκα. Βρήκα το forum από αναζήτηση για το αεροδρόμιο των Ιωαννίνων και είπα να κάνω εγγραφή για να μου λύνεται τις απορίες που έχω αλλά και να λέω την άποψή μου. Μπορεί ,δεν ξέρω, αλλά ίσως είμαι το νεότερο μέλος από πλευράς ηλικίας. Ας μιλήσουμε για την αεροπορία, μου αρέσει από πολύ μικρή ηλικία,έχω μάθει και έχω διαβάσει πολλά πράγματα για την αεροπορία, αλλά το μικρόβιο της αεροπορίας γιατί μένω σε απόσταση αναπνοής από το αεροδρόμιο(το αεροπλάνο περνάει για προσγείωση στα 300-400 μέτρα και ταχύτητα 250-300km/h).Έχω ήδη γράψει 23 δημοσιεύσεις. :D :D

seven4seven

Concorde-Class-Member
Περιοχή
Airside
KLM
VHHH
Καλώς τον Άρη. :great:

roamer

Low-Cost-Class-Member
Χαιρετώ την παρέα .
Άλλο ενα μέλος που μετά απο 1,5 περίπου χρόνο παρακολούθησης του forum , αποφάσισε να κάνει εγγραφή .
Πλέον κάνω περίπου 25.000 μιλια τον χρόνο και το διάβασμα του φόρουμ με βοήθησε στην αναζήτησή πληροφοριών .