Olympic A300

  • Thread starter Anonymous
  • Ημερομηνία δημιουργίας
Το SX-BEK εγινε EP-IBC. Τωρα ειναι και τα 2 εξω απο το hangar με τα ιρανικα νηολογια και στο πανω μερος της ουρας το "BC" και "BD" αντιστοιχα. Το οποιον σημαινει οτι δεν θα βαφτουν εδω :rant:
Παντως ασ εχουμε το νου μας για κανενα hybrid προσεχως αφου το Haji υφισταται ακομη και η IRAN AIR ειναι απο τις εταιρειες που χρησιμοποιουν αεροπλανα για τη μεταφορα προσκυνητων. Ειδωμεν...
Το θεμα ειναι οτι θα τα δουμε στο Ιντερνετ και οχι στο Βενιζελο. :wall:
 
GP707":3f42p6ju said:
Το θεμα ειναι οτι θα τα δουμε στο Ιντερνετ και οχι στο Βενιζελο. :wall:

Και αν σου πω πως ακούω φήμες γι'ακριβώς το αντίθετο απ'ότι λες?
 
Μακαρι οι φημες σου να βγουν αληθινες, αλλα η λογικη λεει οτι για να βαψουν το νηολογιο πανω στη ριγα και στο πανω μερος της ουρας παει να πει οτι δε θα βαφτει αλλο. Αλλιως θα το ειχαν ξεβαψει απο την αρχη (αν ηταν για full c/s). Πιστευω οτι, στην καλυτερη περιπτωση, θα σβησουν logo και τιτλους. Το θεμα βεβαια ειναι οχι απλως να τα σβησουν αλλα και να βαλουν τα αντιστοιχα της IRAN AIR :shock:

υ.γ. Τωρα θα μπου πεις: ποτε κυριαρχησε η λογικη στην ΟΑ για να κυριαρχησει και τωρα? :D
Μακαρι να βγω λαθος και να δουμε αλλο ενα hybrid στην ιστορια της ΟΑ.
ΚΑΙ ΤΙ HYBRID!!!!! :thx:
 
Εγώ για άλλο πράγμα μιλούσα... Σχετικά με το αν θα τα δούμε στο Ελ Βενιζέλος ή μέσω Internet :cool:

Όσον δε αφορά τα liveries απ'όσο ξέρω η ΟΑ δεν έχει paintshop εδώ για να αναλάβει την δουλειά της αλλαγής ολόκληρου του livery
 
Den eiani ligo paraxeno pou feugoun ta A300 kai den ehoun ferei akoma alla aeroskafia gia antikatastisi ???

Mporei na myn xeroume, alla kapou twra na etoimazoun to 737-300 / 400 gia replacements?
 
Avior":1t5vdl97 said:
Εγώ για άλλο πράγμα μιλούσα... Σχετικά με το αν θα τα δούμε στο Ελ Βενιζέλος ή μέσω Internet :cool:

Όσον δε αφορά τα liveries απ'όσο ξέρω η ΟΑ δεν έχει paintshop εδώ για να αναλάβει την δουλειά της αλλαγής ολόκληρου του livery

Για ποιο πραγμα μιλουσες?? :? Δεν εχω καταλαβει ακομα! Για το αν θα τα δουμε στο Βενιζελο με full OA χρωματα? Μα εγω λεω για το livery! Τι αλλο θα μπορουσαμε να δουμε απο αυτα? Μηπως εννοεις να ερχονται schedule στο LGAV σαν IRAN AIR?
 
GP707":2msibv3f said:
Το SX-BEK εγινε EP-IBC. Τωρα ειναι και τα 2 εξω απο το hangar με τα ιρανικα νηολογια και στο πανω μερος της ουρας το "BC" και "BD" αντιστοιχα. Το οποιον σημαινει οτι δεν θα βαφτουν εδω :rant:

Σωστά. Τα αεροσκάφη θα βαφτούν στο HAM στην LH Technik :evil:
 
Top