Ryanair

Ευχαριστώ πολύ... Γενικά ξέρω οτι δεν παίζει ρόλο αλλά με την RYAN ποτέ δεν ξέρεις, και έτσι είπα να το σιγουρέψω.
 
Και μία τελευταία ερώτηση. Στο αεροσκάφος μετά την επιβίβαση καθόμαστε σε όποια θέση θέλουμε? Δέν είδα αριθμό θέσης στην κάρτα επιβίβασης. Συγνώμη για τις πολλές ερωτήσεις αλλά είναι η πρώτη φορά με RYANAIR
 
Οι πτήσεις της ryanair (και γενικά των περισσοτέρων low-cost εταιριών) είναι με free seating.

Πριν γράψεις μια νέα δημοσίευση, κάνε μια αναζήτηση. Η ερώτηση σου έχει απαντηθεί και στο παρελθόν ;)
 
Η Ryanair ετοιμάζει βάση(2013) και στη Λισαβόνα,με 8 αεροπλάνα,και πάνω απο 30 προορισμούς.
Το μεγάλο ερώτημα είναι απο που θα φύγουν αυτά τα 8 αεροπλάνα για να πάνε στη Πορτογαλία,αφού είναι γνωστό ότι το 2012 τελειώνουν οι παραδώσεις 737 στην εταιρία,χωρίς να υπάρχει μια νέα παραγγελία.

http://www.lowcostportugal.net/viajar/a ... z1u0YnkKXG
 
φίλε μου το μεγάλο ερώτημα είναι το πότε (και το αν ποτέ...) θα ξυπνήσει η Αθήνα!!! Δε νομίζω να κολλήσει κάπου η Ράιαν, αν χρειαστεί, να μεταφέρει αεροσκάφη από γραμμές που δεν πουλάνε στη Λισαβώνα ή να αγοράσει άλλα 8!
Πολύ καλή είδηση μου έδωσες πάντως!!! Τον Οκτώβρη πήγα από Μπολώνια στο Πόρτο, το 2013 σειρά έχει η Λισαβώνα!!! :thx:
 
Δεν πάνε πολλές μέρες που έκοψε 8 προορισμούς από EDI, όλο και κάπου θα τα βρει...
 
Γεια σας και απο μενα.Θελω να ρωτησω κατι :D .Πεταμε με ryan με εναν φιλο μου σε 20 μερες και στην ταυτοτητα του εχει το γραμμα Φ ξερεις καποιος αν θα εχει προβλημα?
 
Όχι δεν θα έχεις κάποιο πρόβλημα. K μένα η δικια m ταυτότητα έχει το Φ123456 οποτε στο online check in γράφω είτε Ο123456 είτε 123456. K άμα σε ρωτήσουν γιατί k πως πες: όχι εγώ η ελληνική αλφάβητος!!
Y.Γ. μπορείς να γράψεις k F123456 αλλα Βρες τρόπο να εξηγήσεις πως το αγγλικό F είναι το Φ στα ελληνικά
 
Εαν βαλει αλλο γραμμα δηλαδη το Ο τοτε δεν θα εχει προβλημα?Αφου ειναι αλλο γραμμα
 
Top