Skygreece Airlines

ΧΧΧ από τα γραφόμενά σου προκύπτει πως έχεις μια σίγουρη εργασία που πληρώνει. Για κάποιον που είναι ξεκρέμαστος, αυτά ακούγονται εκτός πραγματικότητας, κάτι σαν σχολική έκθεση.
 
Ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις επιλογές του.
Προσωπικά, αν ήθελα να πετάξω για Νέα Υόρκη δεν θα επέλεγα την Skygreece.
Αν ήθελα να εργαστώ ως πλήρωμα καμπίνας, επίσης δεν θα επέλεγα την Skygreece.
 
Σουηδία -Νέα Ερυθραία(Αφρική) έμαθα πως υποσχέθηκαν στα πληρώματα (εδώ χωράνε πολλά ερωτηματικά πως είναι να είσαι πλήρωμα χωρίς να πετάς)
Εγώ λοιπόν θα κάνω κάποια ερωτήματα και ας μου απαντήσει κάποιος αν έχω άδικο.
Αφού λοιπόν η εταιρεία θα πετάξει στα εξωτικά μέρη της Νέας Ερυθραίας(Αφρική) και είναι σίγουρο ότι θα πετάξει εκεί λέγοντας πως έχει και συμβόλαιο σίγουρο γιατί δεν έβγαλε μία ρημάδα ανακοίνωση που να λέει ξεκινάμε τις πρώτες πτήσεις από Σουηδία!!!!;;
Γιατί το σάιτ δεν έχει φτιαχτεί ακόμα και γιατί αφού έχουν σκοπό να ξεσκίσουν τους αιθέρες δεν υπάρχει χώρος ξεχωριστός στο σάιτ έστω μία γραμμή που να λέει <<τηλέφωνο επικοινωνίας για τσάρτερ πτήσεις>> ;;
Όλες οι άσχετες εταιρείες είχαν ειδικό τμήμα και τηλέφωνα που δημοσιοποιούσαν στο σάιτ τους και ήταν υπεύθυνο για τα τσάρτερ συμβόλαια.Εδώ βλέπουμε μια βαλίτσα και έναν χάρτη.
Λοιπόν κύριοι της SKYGREECE έχετε σκοπό να πετάξετε;;;;;,η η εταιρεία είναι μία ωραία βιτρίνα(;;;;)
Δεν έχετε κανένα δικαίωμα να βάζετε την Ελληνική σημαία για την οποία έχουν σκοτωθεί εκατομμύρια Έλληνες για να είμαστε ελεύθεροι,δεν έχετε δικαίωμα να γίνεστε πατριδοκάπηλοι εγώ σαν Έλληνας δεν σας επιτρέπω να χρησιμοποιείτε την γαλανόλευκη σαν βιτρίνα για δικό σας όφελος.
Οι εργαζόμενοι είμαστε υπεύθυνοι για την ζούγκλα στην αγορά εργασίας.Όταν κάθεσαι και γλείφεις π.χ τα αφεντικά της SKYGREECE χωρίς να πληρώνεσαι ,να ξέρεις ότι δεν πρόκειται να πετάξεις και να κάνεις την πάπια και το χαζοχαρούμενο υπαλληλάκο που παρακαλάει για ψίχουλα τότε ρίχνεις και εσύ νερό στον μήλο της δουλείας της αγοράς εργασίας.
 
ΧΧΧ, μια διορθωσουλα: Ερυθραια, σκέτο (Eritrea). Η Νέα Ερυθραια ειναι στην Αττική και δεν έχει διάδρομο αρκετά μεγάλο για 767 :D

Καλοπροαίρετα
 
Εγώ πάλι έμαθα ότι την προηγούμενη εβδομάδα έκαναν συνεντεύξεις πάλι για πληρώματα, πήραν τους 8 από τους 70 που πέρασαν και μάλιστα είπαν στα παιδιά να κάνουν υπομονή κ να τους έχουν εμπιστοσύνη..τι να πω, παίζουν με τον πόνο των ανέργων, ας τους πάρουν όταν θα έχουν (αν ποτέ αποκτήσουν) πτητικό έργο! :wall: :wall: :wall:
 
Νέα Ερυθραία χαχαχαχαχα, τι έγραψα το ζώον από την βιασύνη μου χαχαχαχαχα έχεις δίκιο :banana: :banana: :banana: :banana:
Πάντως οι ομογενείς αρχίζουν και εκνευρίζονται με την στάση τους αρχίζουν και γράφουν διάφορα στο facebook.
Nα επιβεβαιώσω ότι έχουν πάρει 5 πληρώματα και συνεχίζουν να φωνάζουν κόσμο,η υπόθεση βρωμάει πολύ βοθρίλα,τελικά εκμεταλλεύονται τους ανέργους για να δείξουν ότι κινούνται και την κατάλληλη στιγμή θα το κλείσουν το μαγαζί.
Καλά φίλη kleopatra φοβεροί επιχειρηματίες έχετε λένε στους απλήρωτους πίστη σε εμάς λες και είναι τίποτα άγιοι.
Εδώ εταιρείες κολοσσοί φέτος έχουν καταγράψει ζημιές εκατομμυρίων και θα σταθεί στα πόδια της η SKYGREECE με το σταφιδιασμένο 767;;;;
Αλήθεια ένας εισαγγελέας να ανοίξει τον φάκελο "ελληνική αεροπορία" δεν υπάρχει;Πόσοι και πόσοι έχουν έρθει στην Ελλάδα για να ανοίξουν αεροπορικές που τελικά αποδείχθηκε πως ήταν πλυντήρια φεσώνοντας όχι μόνο υπαλλήλους αλλά και το Ελληνικό κράτος;(Ο Ταλάλ χρωστάει εκατομμύρια στο ΙΚΑ και σε εργαζόμενους).
 
Σήμερα έμαθα πώς έκαναν αίτημα στην ΥΠΑ για training flight στα Χανιά στις 27/5/14 με 30' Ground time.
Για να δούμε ...
 
Σε ότι έχει σχέση με την εν λόγω εταιρέια εγώ δεν πιστεύω τίποτα πια....
 
Σήμερα έκανε εκπαιδευτική πτήση. Αναμένεται κατα τις 1330 πάλι στο LGAV ως SGR2711 από Χανιά.
 
Προσγειωθηκε πριν απο δεκα λεπτα στον 03 αριστερας.
 
Top