Skygreece Airlines

Γελάει ο κόσμος με αυτά που ακούγονται στο ΑΙΑ και στην ΥΠΑ για την εταιρία.
Θα πετάξουν που;; Mogadishu;;;; Και μετά θέλουν να πάνε στην Αμερική;;
Περιμένω να δω τι θα πεί η FAA όταν μάθουν το πλάνο τις εταιριάς και πως αλλάζει αναλόγως με το πως ξυπνάει η διοικηση.
Μιλάμε για άτομα που δεν ξέρουν τίποτα και το μόνο που κάνουν είναι να δουλέυουν και τα άτομα που τους έδωσε και τους δίνουν ακόμα λεφτά απο το Καναδά.
Κρίμα ... το αεροπλάνο το βλέπω κάθε μέρα .. δίπλα απο τα 340 τις ΟΑ. :rolleyes:
 
Καλά ότι είναι για γέλια η "εταιρεία" είναι πια πασιφανές,εγώ έχω άλλη μία ερώτηση ακόμα, ανακοίνωση στο site τους δεν έβγαλαν, ούτε στο facebook το οποίο είναι νεκρό εδώ και μήνες.
Μα είναι δυνατόν να πετάξουν έστω και στην Σομαλία και να μην κάνουν ούτε μία ανακοίνωση; Τι διάολο ρε παιδιά τι καραγκιοζιλίκια είναι αυτά ;;Σε μία εβδομάδα υποτίθεται ότι πετάνε και οι τιτανομέγιστοι ιδιοκτήτες της skygreece δεν κάνουν τον κόπο να βγάλουν μία ανακοίνωση!!!!!
:? :? :?
Καλά κρασιά που έγραψε και ένας φίλος στο facebook της skygreece.....
 
According to the data listing in the OAG and the GDS timetable search, Skygreece Airlines from late-June 2014 will begin operations with its sole Boeing 767-300ER, offering flights to Asmara, Mogadishu, London and Stockholm. In both OAG and GDS, the airline uses FlexFlight IATA code “W2″.

eff 19JUN14 Athens – Stockholm 1 weekly
eff 21JUN14 Athens – Asmara 1 weekly
eff 22JUN14 Athens – Mogadishu 1 weekly (2 weekly from 20JUL14)
eff 05JUL14 Athens – London Gatwick 1 weekly
http://airlineroute.net/2014/06/12/w2-ath-jun14/ αφου βγηκε ανακοινωση νομιζω ειναι καλη αρχη.Ας πεταξουν και μετα βλεπουμε.
 
Ναι καλά. Μια που φόρεσα τα καλά μου όταν βγήκαμε στις αγορές και την άλλη που θα τα φορέσω στην πρώτη πτήση της Sky Greece. Αγαπητέ, με πορδές αυγά δεν βάφονται, οπότε όσες και να ρίξουν το 767 δεν πρόκειται να πετάξει. Οι άνθρωποι έχουν αποδείξει παντοιοτρόπως ότι είναι εντελώς της πλάκας.
 
Iσχύει ότι στη παρθενική προσγείωση στο MGQ έχουν προγραμματιστεί βαφτίσια και ο Ταξιάρχης θα μετονομαστεί σε Super 6-1; :twisted:
 
Διαδικτυακά νεκρή παραμένει η εταιρεία ,εγώ θα επιμείνω στο θέμα των ανακοινώσεων γιατί είναι τρελό να ξεκινάς πτήσεις και να μην ενημερώνεις το κοινό σου ότι θα πας έστω και στην εμπόλεμη Σομαλία.
Λέτε τελικά να μην πετάξουνε ούτε εκεί;;Καθόλου απίθανο μιας και η εταιρεία είχε προγραμματισμένη πτήση στις 7 Ιούνη για να κάνει μία Ρώμη Κάιρο αλλά τελικά δεν την έκανε.
Να τονίσω ότι πριν 2 εβδομάδες η ΥΠΑ τους ξαναακύρωσε την εκπαίδευση στα πληρώματα καμπίνας και οι υποτιθέμενοι υπάλληλοι τους ξαναέκαναν εκπαίδευση μιλάμε για κλαυσίγελο,η ΥΠΑ πάντως έχει πολύ άγριες διαθέσεις απέναντί τους και καλά κάνουν!!!!!
Να τονίσω ακόμα πως οι στολές μέχρι πριν λίγες μέρες δεν ήταν έτοιμες !!!Συγκεκριμένα μου είπε ένα παιδί από την εταιρεία ότι αυτές οι στολές ράβονται εδώ και τρεις μήνες!!!
Το αποκορύφωμα όλων είναι ότι μέχρι πριν μερικές μέρες επίσης δεν τους είχαν δώσει ταυτότητα της εταιρείας ID !!!!
Πάντως θέλω να δω τις πληρότητες αυτών των δρομολογίων,εδώ γειτονικές Αφρικανικές χώρες έχουν πάψει να πετάνε στην Σομαλία εξαιτίας του πολέμου και θα πάει η SKYGREECE τι να πω πια.
 
Παρακολουθώ μήνες το συγκεκριμένο θέμα,και παρ'όλο που δεν έχω καμία σχέση με την εταιρεία,πιστεύω,αγαπητή XXX,ό,τι έχεις φάει απόρριψη και τρολλάρεις απίστευτα.Γιατί ασχολείσαι?Αφού δεν ενδιαφέρεσαι,αναπαράγεις ψυχαναγκαστικά τα ίδια και τα ίδια :oops:. Καταντάει κουραστικό κι επίτρεψέ μου να σου πω ό,τι με το χαρακτήρα που προβάλλεις,ούτε εγώ θα προσελάμβανα μία Ιπτάμενη Συνοδό με τόσα απωθημένα,στα οποία,τόσο εμμονικά,προσκολλάται.Δε θα σου υποδείξω τι θα κάνεις(δεν έχω αυτό το δικαίωμα),αλλά,πραγματικά,τα κείμενά σου παραπέμπουν έντονα σε σκανδαλοθηρικό περιοδικό τριτοκοσμικής χώρας.Σε λίγο,θα μας παραθέσεις ακόμη και στοιχεία για τις φορολογικές δηλώσεις των εργαζομένων.Καταλαβαίνω ό,τι χρησιμοποιείς το θέμα για εκτόνωση,αλλά,σε παρακαλώ,show mercy.Ειλικρινά,δεν έχω λόγια.Attention seeker :wall:.
Φιλικά :rolleyes:
 
παιδια, αν δεν κανω λαθος charter θα ειναι αυτες οι πτησεις, αρα ναυλομενες απο πρακτοριο, το οποιο αναλαμβανει να πουλα και τα εισητιρια, ετσι δεν ειναι? Τοτε η εταιρια δεν εχει κανενα λογο να διαφημηση της εν λογο πτησεις.
 
Εσαι τόσο σίγουρος ότι τα 3χ είναι γένους θυλικου;
Εμενα μου μοιάζει με αρσενικό, πρώην ολυμπιακαριο που του κλείσανε την πορτα στα μούτρα, και έχει σαλτάρει..... :banana:
 
Top