Skygreece Airlines

Έτσι μπράβο, να τονώσουν το ηθικό του απόδημου ελληνισμού, στις εσχατιές της Μαύρης Ηπείρου.
 
H First and the Biggest Greek Transatlantic Aviation Company θα γίνει τώρα και η First and the Biggest TransIndian Ocean Aviation Company. Εύκολα και σίγουρα δρώντας έτσι θα αποκτίσει και το πολυπόθητο ΕΤΟPS.
 
Τελικά μην κάνετε το λάθος και κλείσετε εισητήρια με αυτή την αεροπορική.
Η δική μου πτήση (πέταγε τώρς κανονικά) ακυρώθηκε 3 ώρες πριν.
 
Εγώ φίλε "komis21" θα σου κάνω δύο απλές ερωτήσεις αν μου επιτρέπεις .
Για που πέταγες αν επιτρέπεται;
Έκλεισες το εισιτήριο σου μέσω της SKYGREECE (αδύνατον λέω εγώ γιατί η εταιρεία σύστημα κρατήσεων δεν έχει) ή μέσω κάποιου πρακτορείου ;

Στα γράφω αυτά για να καταλάβεις και να καταλάβουμε και οι υπόλοιποι ότι η SKYGREECE μισθώνει απλά το Β767,δεν κάνει δικές της πτήσεις άρα αφού δεν κάνει δεν ακυρώνει κιόλας.
 
Βρε εγώ σε καταλαβαίνω και την ερώτηση δεν στην έκανα τυχαία πίστεψε με.Φταίει όμως το πρακτορείο και όχι η SKYGREECE .Ψάξε το και θα με θυμηθείς.Από κει και πέρα σου εύχομαι καλή δύναμη και να ξεμπλέξεις με όσα δικαιούσαι γρήγορα.
 
Τώρα πιστεύω ότι αρχίζουν τα δύσκολα , γιατί απότι βλέπω αυτή η edreams είναι με έδρα Ισπανία και πιάσε το αυγό και κούρεφτω.
Επειδή είναι κάτι που δεν το έχω ξανακάνει. Ξέρει κανείς τι παίζει και τι πρέπει να κάνω. Και εννοείτε ότι μετά από αυτό εισητήρια με British για αύριο έκλεισα.
 
Στο σαιτ τους έχουν τηλέφωνο να καλέσεις απο Ελλάδα το 211 1984972, απο Βρετανία το 0871 2770709 με χρέωση. Παρτους αλλά καλού κακού πάρε και τη τράπεζα σου και κάνε αμφισβήτηση συναλλαγής μπας και τα πάρεις πιο γρήγορα.
 
Και μην ξεχάσεις το πρακτορείο flyolympic.se γιατί στην ουσία αυτοί είναι οι αφερέγγυοι της ιστορίας.
 
Η edreams και αυτη απο το πρακτορειο τα παιρνει, μιας κα ιτο πρακτορειο διαθετει τις θεσεις... Εγω εκλεισα απο αυτην με την Α3 για Θεσσαλονικη το Σεπτεμβριο και δεν υπηρξε θεμα.
 
Top